
Зчитувач Touch Memory (iButton) Atis RTM-Ch
- Немає в наявності
- Код: 001173
228 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зчитувач Atis RTM-Ch
Контактор ТМ. З підсвічуванням по контуру центрального контакту. Накладне виконання. Виконаний з полірованої латуні з нікельованим покриттям("під хром"). Корпус контактора електрично ізольований від настановної поверхні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Метал |
| Протокол зв'язку | Dallas Touch Memory |
| Підсвічування | Ні |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний контактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 105 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 40 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 30 мА |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 228 ₴

