
Зчитувач ATIS TM reader (led) зі світлодіодом.
- Немає в наявності
- Код: 001175
133 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зчитувач ключів TM reader (led) зі світлодіодом.
Бренд: ATIS.
Технічні характеристики
- Тип установки: врізний
- Живлення світлодіода: 3 В
- Розміри: 12 х 20 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Метал |
| Протокол зв'язку | Dallas Touch Memory |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний контактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 105 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 20 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 3 мА |
| Напруга | 3 В |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 133 ₴

