
Зчитувач ATIS PR-01 EM
- Немає в наявності
- Код: 001178
532 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зчитувач ATIS PR-01 EM застосовується в системах контролю і керування доступом для передачі контролеру коду піднесеного до зчитувача брелока стандарту EM-Marine через протокол Wiegand 26.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Робоча частота: 125 кГц
- Зчитування ідентификаторів (брелоки, браслети): EM-Marine
- Дальність зчитування: 3-6 см
- Вихідний інтерфейс: Wiegand 26
- Максимальна довжина лінії від зчитувача до контролера:
- Wiegand: не більше 100 м
- Світлова індикація: є
- Підсвічування: постійно горить червоне світло* (опціонально)
- Напруга живлення: 8-15В постійного струму
- Споживання струму: 35мA
- Матеріал корпусу: пластик
- Колір корпусу: світло-сірий металік
- Робоча температура: -40°С...+50°С
- Габаритні розміри (мм): D26XH22
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Дальність читання | 5 см |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Протокол зв'язку | Wiegand, Wiegand 26 |
| Підсвічування | Так |
| Підтримка стандартів | EM Marine |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Врізний |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Шифрування даних | Немає |
| Загальні | |
| Вага | 105 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 26 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 35 мА |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 22 мм |
- Ціна: 532 ₴

