
Ефективний DeepinMind відеореєстратор мережевий IP Hikvision iDS-7732NXI-I4/X(C)
- Немає в наявності
- Код: 99-00005549
33 110 ₴
- +380 (50) 249-08-74
iDS-7732NXI-I4 — ефективний DeepinMind відеореєстратор, розроблений Hikvision для обробки зображень з відеокамер та покращення охорони об'єктів. 32-канальний пристрій підтримує IP-підключення. 16 каналів при цьому спрямовані захист периметра. Є бібліотека, що містить 100000 облич, можливість захоплення та сканування кожної людини, яка потрапляє до кадру. Детекція дозволяє контролювати співробітників чи відвідувачів. Усі авторизовані люди ідентифікуються. Трансляція з реєстратора передається на монітор 4K, якщо використовувати HDMI-кабель. Зберігання відеоматеріалів на iDS-7732NXI-I4 здійснюється за допомогою 4 SATA із сумарним об'ємом до 40Тб. Існують також інтерфейси USB. Система відрізняється простотою використання та продуктивністю.
| Захист периметра (канали) | 16 |
|---|---|
| Класифікація об'єктів | 16-канальний 4-МП знімок людського обличчя (мережева камера HD, до 8 МП, H.264 / H.265) |
| Розпізнавання облич (канали) | 16 |
| Режим розпізнавання облич | Порівняння зображень обличчя, захоплення людського обличчя, пошук зображення обличчя |
| Розпізнавання облич (пошук) | 16-канальна сигналізація порівняння зображень обличчя |
| Застосування бази даних | До 16 бібліотек зображень облич, загалом до 100 000 зображень облич |
| IP камери | 32 канала |
| Вхідний потік | 320 мбіт/с |
| Аудіо інтерфейси | 1вх/1вих (RCA) |
| Двостороння розмова | Використовуючи канали аудіо вх / вих (RCA) |
| Інтерфейси відео виходу | 1 HDMI, 1 VGA, 1 CVBS |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840x2160; VGA: 1920x1080 |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MPEG4 |
| Підтримка роздільної здатності | 32 MP/24 MP/12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA /4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF (32 и 24 тільки для 1 канала) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1-канал 32 Мп 25 к/с /16 каналів 1080p 25 к/с |
| Тривожні входи | 16 |
| Релейні виходи | 8 |
| Перегляд архіву | 16 каналів |
| Ethernet | 2 RJ-45 10/100/1000 мбіт/с |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, DHCP, IPv4, IPv6, DNS, DDNS, NTP, RTSP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, ISUP, UPnP™, HTTP, HTTPS |
| Макс. кількість користувачів | 128 |
| Внутрішні HDD | 4 SATA до 10Тб |
| ESATA | 1 |
| USB | 2 × USB 2.0; 1 × USB 3.0 |
| Живлення | 220 В АС |
| Потужність споживання | 30 Вт |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Розміри | 445 × 400 ×75 мм |
| Вага | 5 кг |
| Кількість в ящику | 2 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 495 x 500 мм |
| Вага брутто | 6.952 кг |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Дозвіл запису | 3840х2160 |
| Количество HDD | 4 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість відеовиходів | 32 |
| Кількість каналів | 32 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Так |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 40000 GB |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Тривожні входи/виходи | 16/6 |
| Управління відеореєстратором | В вікні WEB-браузера, По мережі через ПЗ, ІЧ-пульт |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 265, H. 265+, H. 264, MPEG-4 |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Інтерфейси | |
| RS-485 | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 75 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина | 445 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 30 В |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Так |
- Ціна: 33 110 ₴

