
Відеореєстратор мережевий NVR Hikvision DS-7632NI-I2/16P 32-канальний c PoE комутатором на 16 портів
- Немає в наявності
- Код: 0000000906
25 155 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DS-7632NI-I2 – пристрій для обслуговування відеокамер, що включає 4K-реєстратор з 32 каналами та вбудований комутатор на 16 портів, що має PoE-підключення. Дозволяє переглядати відео у форматі до 3840x2160. Є HDMI-інтерфейс, підтримка сучасних стандартів та якісна компресія. Зручно реалізовано архівне відтворення відео. Резервні копії можна надіслати до мережевого сховища або USB. Є інтеграція із мобільними платформами. Відеореєстратор відрізняється високошвидкісним вхідним потоком. Використовуються об'ємні диски HDD. DS-7632NI-I2 здійснює самостійну комутацію даних, з'єднуючись безпосередньо з камерами відеоспостереження та здійснюючи розподіл зображень та живлення пристроїв.
| IP камери | 32 каналу |
|---|---|
| Вхідний потік | 256Mbps |
| Двостороння розмова | 1-кан вхід, 1-кан вихід, RCA |
| Інтерфейси відео виходу | 1 HDMI, 1 VGA (незалежні) |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840 × 2160; VGA: 1920 × 1080 |
| Відео компресія | H.265 / H.265 + / H.264 / H.264 + / MPEG4 |
| Підтримка роздільної здатності | 12МП, 8МП, 6МП, 5МП, 4МП, 3МП, 1080p, 1.3МП, 720p, D1 etc. |
| Частота кадрів (головний потік) | Декодування: 2 каналу - 12МП, 4 канали - 8Мп, 16 каналів - 2Мп |
| Відео детекція | Програмний детектор, VCA події з камер |
| Тривожні входи | 4 |
| Релейні виходи | 1 |
| Перегляд архіву | Інтелектуальне відтворення для підвищення ефективності відтворення |
| Режим резервного копіювання | USB-пристрій / мережа |
| Ethernet | 1 - RJ-45 Port (1000M) |
| PoE порти | 16 портів, 200Вт, IEEE 802.3 af / at |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, DHCP, HIK Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS |
| Мобільні платформи | iPhone, iPad, Android |
| Внутрішні HDD | 2 - SATA Port, до 6TB кожен |
| USB | 2 USB порту (1 USB 2.0, 1 USB 3.0) |
| Живлення | 100 to 240 VAC, 50 to 60 Hz |
| Потужність споживання | <15W (Без HDD и PoE) |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 55 ° C |
| Вологість | 10% ~ 90% |
| Розміри | 385 × 315 × 52мм |
| Вага | ≤3kg |
| Кількість в ящику | 4 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 440 x 135 x 390 мм |
| Вага брутто | 3.828 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Дозвіл запису | 3840х2160 |
| Количество HDD | 2 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість вбудованих портів POE | 16 |
| Кількість відеовиходів | 32 |
| Кількість каналів | 32 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Так |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 12000 GB |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Тривожні входи/виходи | 4/1 |
| Управління відеореєстратором | В вікні WEB-браузера, По мережі через ПЗ, ІЧ-пульт |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 265, H. 265+, H. 264, MPEG-4 |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 52 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 385 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 30 В |
| Ширина | 315 мм |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Так |
- Ціна: 25 155 ₴

