
32-х канальний мережевий відеореєстратор TVT TD-3132B2
- Немає в наявності
- Код: 001267
8 034 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВІДЕОРЕЄСТРАТОР TVT TD-3132B2 (112-112) IP 32-КАНАЛЬНИЙ
Відеореєстратор TD-3132B2 (112-112) від TVT Digital – це 32-канальний мережний пристрій для запису, збереження та відтворення відео у цифровому форматі IP з максимальною якістю запису 8 Мр.
Реєстратор працює на кодеку Н.265, який надає ряд переваг:
- завдяки сучасному формату стиску зменшуються витрати на зовнішні носії інформації;
- збільшується швидкість передачі даних та обробки даних без втрати якості;
- покращується якість записаної картинки.
З інших характеристик даного відеореєстратора можна відзначити наступні: відеовиходи HDMI і VGA, 1 аудіовхід і 1 аудіовиход, 4 тривожні входи і 1 вихід, вхідні/вихідні потоки 112/112 Mbps, інтерфейс RS485, мережа RJ45 10/100/10 локально/у /16 каналів, 2 порти USB2.0, підтримка двох HDD (SATA) до 8Тб.
Підтримує роботу з пристроями iOS, Android.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- 32-х канальний мережевий відеореєстратор,
- працюючий з роздільною здатністю 2MP-8MP у форматі H.264, H.265, H.265+;
- Вхідний/вихідний потоки 112Mbps/112Mbps;
- Підтримка роботи з пристроями iOS, Android;
- аудіо(RCA): вхід х1/вихід х1;
- Тривожний: вхід х4/вихід х1;
- Відеовихід: HDMI 1, VGA 1;
- Перегляд архіву камер: локально/мережі 16/16;
- Мережа: RJ45 1000 Mbps, USB 2.0×2; HDD: SATA×2;
- Розміри 380/268/48мм;
- Живлення: DC 12V/3A
Характеристики
| Формат відеореєстратора | NVR |
|---|---|
| Серія відеореєстратора | S |
| Кількість каналів IP | 32 |
| Дозвіл, Мп | 2, 4, 5, 8 |
| Відеовихід | HDMI, VGA |
| Відеокомпресія | H.264, H.265 |
| Bitrate | 32Kbps - 10Mbps |
| Частота кадрів (головний потік) | 2Мп (25к/с), 5Мп (25к/с), 8Мп (20к/с) |
| Аудіо: вхід/вихід | 1/1 |
| Тривожний: вхід/вихід | 4/1 |
| Кількість HDD | 2 |
| USB – вихід | USB 2.0 x 1, USB 3.0 x 1 |
| Сумісність | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Опції перегляду | Відтворення / Пауза / FF / FB / Zoom |
| Кількість користувачів онлайн | dual stream, 16 |
| Мобільні OS | Android, iOS |
| Операційна система | Embedded Linux |
| Ethernet інтерфейс | 1000 Мб (RJ45 x 1) |
| Передача даних (Mb/c) вхідні/вихідні | 256 / 256 |
| живлення | DC 12V/4A |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Вологість | 10% ~ 90% |
| габаритні розміри | 380/268/48 |
| Термін гарантії | 12 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Дозвіл запису | 3840х2160 |
| Количество HDD | 2 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість відеовиходів | 32 |
| Кількість каналів | 32 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Так |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 12000 GB |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Тривожні входи/виходи | 4/1 |
| Управління відеореєстратором | В вікні WEB-браузера, По мережі через ПЗ, ІЧ-пульт |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 265, H. 265+, H. 264 |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Додаткові | |
| DualStream | Так |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Так |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 48 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 380 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 268 мм |
- Ціна: 8 034 ₴

