
Відеореєстратор XVR на 32 камери до 5 МР Dahua Technology DH-XVR5232AN-I3
- Немає в наявності
- Код: 001284
15 950 ₴
- +380 (50) 249-08-74
ВІДЕОРЕЄСТРАТОР TVT TD-2732BC-HC MHD 32-КАНАЛЬНИЙ
Відеореєстратор TD-2732BC-HC від TVT Digital – це 32-канальний гібридний пристрій для запису, збереження та відтворення відео у форматах АHD, HD-TVI та HD-CVI. Максимальна якість запису – 8 МР. Також можливе додаткове підключення 8 відеокамер формату IP.
Реєстратор працює на кодеку Н.265, який надає ряд переваг:
- завдяки сучасному формату стиску зменшуються витрати на зовнішні носії інформації;
- збільшується швидкість передачі даних та обробки даних без втрати якості;
- покращується якість записаної картинки.
З інших характеристик даного відеореєстратора можна відзначити наступні: 16 відеовходів BNC, 1 відеовихід HDMI/VGA/CVBS, 16 аудіовходів і 1 аудіовиход, 16 тривожних входів і 4 тривожних виходу, інтерфейс RS485, мережа RJ45 1000 Мб/с 1 iOS та Android, 2 порти USB2.0, підтримка чотирьох HDD (SATA) до 8Тб, інтерфейс e-SATA.
Підтримка попередньо налаштованих PTZ та автоматичних круїзів, до 255 попередніх налаштувань та 8 круїзів
Підтримка функції NAT та сканування QR-коду за допомогою мобільних телефонів. Мобільне спостереження за допомогою смартфонів з ОС iOS та Android.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
- 32-канальний гібридний відеореєстратор MHD + 8 каналів IP, роздільна здатність 8MP у форматі H.265;
- Вхід BNC X 32,
- виходи: HDMI/VGA/CVBS;
- Аудіо: вхід RCA x 16/вихід RCA Х 1;
- Бітрейт по кожному каналу: 32Kbps ~ 5Mbps;
- Тривожні: вхід 16 (NO або NC)/вихід 4 (релейний);
- Мережа RJ45 1000Mbps;
- Перегляд архіву онлайн 16 каналів;
- Передача даних (Mb) вхідні/вихідні 96/96;
- Підтримка роботи з iOS, Android;
- Інтерфейс RS485 X1, USB2.0 X2, SATA X4 до 8 TБ, E-SATA X1,
- живлення ATX-250W,
- Розміри: 440/390/70 мм.
Характеристики
| Формат відеореєстратора | MHD-DVR |
|---|---|
| Серія відеореєстратора | E |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Кількість каналів BNC | 32 |
| Дозвіл, Мп | 2, 4, 5, 8 |
| Відеовихід | HDMI, SPOT, VGA |
| Відеокомпресія | H.264, H.265 |
| Bitrate | 32Kbps - 10Mbps |
| Частота кадрів (головний потік) | 2Мп (25к/с), 5Мп (25к/с), 8Мп (20к/с) |
| Аудіо: вхід/вихід | 16 / 1 |
| Кількість HDD | 4 |
| USB – вихід | USB 2.0 x2 |
| Особливості | eSATA x 1 |
| Тривожний: вхід/вихід | 16 / 4 |
| Сумісність | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Опції перегляду | Відтворення / Пауза / FF / FB / Zoom |
| Кількість користувачів онлайн | dual stream, 16 |
| Мобільні OS | Android, iOS |
| Операційна система | Embedded Linux |
| Ethernet інтерфейс | 1000 Мб (RJ45 x 1) |
| Передача даних (Mb/c) вхідні/вихідні | 96 / 96 |
| живлення | AC 220V |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Вологість | 10% ~ 90% |
| габаритні розміри | 440 / 393 / 70 |
| Термін гарантії | 12 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Дозвіл запису | 2560х1440 |
| Количество HDD | 4 |
| Кількість аудіоканалів | 16 |
| Кількість відеовиходів | 32 |
| Кількість каналів | 32 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Ні |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 40000 GB |
| Тип відеореєстратора | AHD |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Тривожні входи/виходи | 16/4 |
| Управління відеореєстратором | Пульт для відеоспостереження, ІЧ-пульт, ПК миша і/або клавіатура |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 265, H. 265+, H. 264 |
| Функціональність | Multiplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Інтерфейси | |
| RS-485 | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 3.52 кг |
| Висота | 70 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 440 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 390 мм |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Так |
- Ціна: 15 950 ₴


