
Відеореєстратор мережевий IP 64-канальний до 32 Мп Dahua DHI-NVR5864-EI 2U 8HDD WizSense
- Немає в наявності
- Код: 99-00013760
47 300 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Ця модель може похвалитися передовими технологіями стиснення, такими як Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264/M, які забезпечують ефективне використання дискового простору без шкоди якості відео. Підтримує RAID 0/1/5/6/10. Реєстратор має високу пропускну здатність до 384 Мбіт/с вхідної/записуючої/вихідної смуги пропускання, що гарантує одночасну обробку великої кількості відеопотоків високої роздільної здатності. Крім того, реєстратор оснащений функціями на основі штучного інтелекту, які розширюють його функціональність. Реєстратор включає 2-канальне виявлення і розпізнавання облич, що дозволяє йому автоматично виявляти і розпізнавати обличчя на відеоматеріалі. Він також має 4-канальний захист периметра, який дозволяє реєстратор відправляти попередження, коли об'єкт або людина перетинають певний кордон. Крім того, реєстратор має 8-канальний SMD Plus, що дозволяє йому виявляти та розпізнавати певні об'єкти, такі як транспортні засоби чи люди. Камери, підключені до мережного відеореєстратора, також можуть реалізувати функції на базі штучного інтелекту, включаючи виявлення та розпізнавання облич, захист периметра та SMD Plus. Вони також можуть виявляти метадані, ANPR (автоматичне розпізнавання номерних знаків), стереоаналіз, теплові карти та підрахунок людей. Ці функції дозволяють камерам надавати цінну інформацію та аналіз відзнятого матеріалу, що робить їх ідеальними для програм безпеки та спостереження.
| Захист периметра (канали) | реєстратор: 4 канали, 10 правил IVS на кожен канал; камера: 16 каналів |
|---|---|
| Розпізнавання облич (канали) | реєстратор: 16-канальний FD (по камері) + FR (за реєстратором), зображення потік: 16 зображень облич/с; 2-х канальний FD (за реєстратором) + FR (за реєстратором), відео потік: 12 зображень облич/; камера: 16 каналів |
| IP камери | 64 |
| Вхідний потік | 384 Мбіт/с |
| Аудіо інтерфейси | 1вх/2вих (RCA) |
| Інтерфейси відео виходу | 2 × VGA, 2 × HDMI |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9/16/25/36/64 |
| Відео компресія | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
| Підтримка роздільної здатності | 32 MP; 24 MP; 16 MP; 12 MP; 8 MP; 5 MP; 4 MP; 1080p; 720p; D1; CIF; QCIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 2-канальний 32 Мп 20 к/с; 2-канальний 24 Мп 20 к/с; 4-канальний 16 Мп 25 к/с; 5-канальний 12 Мп 25 к/с; 8-канальний 8 Мп 25 к/с; 12-канальний 5 МП 25 к/с; 16-канальний 4 МП 25 к/с; 32-канальний 1080р 25 к/с |
| Дія при спрацюванні тригера | запис; знімок (панорамний); локальний вихід сигналізації; IPC вихід зовнішньої сигналізації; контролер доступу; аудіо; зумер; журнал, попередні налаштування; emai |
| Тривожні входи | 16 |
| Релейні виходи | 8 |
| Ethernet | 2х (10/100/1000 Mbps Ethernet port, RJ-45) |
| Сумісність | ONVIF 21.12(Profile T; Profile S; Profile G); CGI; SDK |
| Внутрішні HDD | 8 SATA до 16Тб |
| ESATA | 1 |
| Raid | 0/1/5/6/10 |
| USB | 2х USB 2.0; 2х USB 3.0 |
| RS232 | 1 |
| RS485 | 1 |
| Підтримка виробників | ONVIF; Panasonic; Sony; Axis; Arecont; Pelco; Canon; Samsung |
| Живлення | 220В АС |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Розміри | 440 х 458 х 89 мм |
| Вага | 6.4 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Количество HDD | 8 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість каналів | 64 |
| Операційна система | Linux |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 128 GB |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Управління відеореєстратором | По мережі через ПЗ, ПК миша і/або клавіатура |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 265, H. 265+, H. 264 |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Інтерфейси | |
| RS-232 | Так |
| RS-485 | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 6.4 кг |
| Висота | 89 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 440 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 10 В |
| Ширина | 458 мм |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Ні |
- Ціна: 47 300 ₴

