
Відеореєстратор мережевий IP 64-канальний до 24 Мп Dahua DHI-NVR5864-I/L
- Немає в наявності
- Код: 99-00005697
69 660 ₴
- +380 (50) 249-08-74
NVR5864-I/L - надійний відеореєстратор із вбудованою системою розпізнавання. Працює у зв'язці з IP-камерами, як мережевий пристрій на 64 канали. Веде детальний моніторинг зі скануванням людей та транспортних засобів. Серед функцій реєстратора – порівняння облич із пошуком у двох десятках баз даних, загальним обсягом до 200,000 зображень. Про кожну особу зберігається основна інформація. Автоматично визначаються аксесуари. Також є визначення типу транспорту, номерних знаків, наявності ременя безпеки, кольору або зображень на кузові. Такі можливості дозволяють використовувати NVR5864 у спостереженні за дорогами. Підключаються SATA-накопичувачі по 10Тб (до 8 штук). Зображення з відеокамер надходить у широкій роздільній здатності та з максимальною плавністю кадру.
| Захист периметра (канали) | 12 |
|---|---|
| Класифікація об'єктів | Вторинне розпізнавання людини / транспортного засобу для проходу і вторгнення |
| Розпізнавання облич (канали) | 16 |
| Режим розпізнавання облич | Обробка до 16 зображень облич в секунду (моделювання і порівняння); 4-канальний відеопотік з розпізнаванням облич / 16-канальний розпізнавання облич в потоці зображень (з камерою FD) |
| Розпізнавання облич (пошук) | Одночасний пошук до 8 зображень облич, поріг подібності може бути встановлений для кожного цільового зображення обличчя |
| Керування базою даних | До 20 баз даних облич від 200 000 зображень облич за все. Ім'я, стать, день народження, національність, адреса, посвідчення особи інформація може бути додана до кожного зображення обличчя |
| Застосування бази даних | Кожна база даних може бути застосована до відеоканалів незалежно |
| Розпізнавання облич (подія тригера) | Зумер, голосові підказки, електронна пошта, знімок, запис, тривожний вихід, активація PTZ |
| Metadata обличчя | Стать, вік, окуляри, борода, маска для рота, вираз |
| Metadata (пошук) | авто: номер, тип, колір, тип ТЗ, логотип, колір номера, орнамент, ремінь безпеки, регіон; людина: Верх, верхній колір, низ, нижній колір, запах, сумка, стать, вік, парасолька |
| IP камери | 64 |
| Вхідний потік | 320 мбіт/с (160 з AI) |
| Аудіо інтерфейси | 1-канальний вхід, 1-канальний вихід, RCA |
| Інтерфейси відео виходу | 2 HDMI, 1 VGA |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI1/VGA: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 HDMI2: 3840 × 2160, 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| Мультиекранний режим | 1-ий екран: 1/4/8/9/16/25/36; 2-ий екран: 1/4/8/9/16 |
| Відео компресія | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264/MJPEG |
| Підтримка роздільної здатності | 24MP, 16MP, 12MP, 8MP, 6MP, 5MP, 4MP, 3MP, 1080P, 1.3MP, 720P, D1 |
| Частота кадрів (головний потік) | 4 каналів 8 Мп 25 к/с; 16 каналів 1080p 25 к/с |
| Режим запису | Вручну, за розкладом (безперервний, MD (виявлення руху), Сигналізація, ІВС) |
| Інтервал запису | 1-120 хв (за замовчуванням: 60 хв), попередній запис: 1-30 с, постзапісь: 10-300 с |
| Відео детекція | Виявлення руху, MD зони: 396 (22 × 18), втрата відео, злом і зміна сцени |
| Тривожні входи | 16 |
| Релейні виходи | 6 |
| Перегляд архіву | 1/4/9/16 |
| Режим пошуку | Час / Дата, Будильник, MD і Точний пошук (з точністю до секунди) |
| Ethernet | 2 RJ-45 (10/100/1000 мбіт/с) |
| Сумісність | ONVIF 2.4, SDK, CGI |
| Підтримка виробників | Panasonic, Sony, Samsung, Axis, Pelco, Arecont, Onvif, Canon інші |
| Макс. кількість користувачів | 128 |
| Внутрішні HDD | 8 SATA III до 10 Тб |
| ESATA | 1 |
| Raid | Raid0,Raid1,Raid5,Raid10 |
| USB | 4 (2 спереду USB 3.0, 2 позаду USB 2.0) |
| RS232 | 1 |
| RS485 | 1 |
| Живлення | 220 В АС |
| Потужність споживання | 16 Вт |
| Робоча температура | -10 °C - +55 °C |
| Розміри | 2U, 440 × 45 × 95 мм |
| Вага | 6.7 кг |
| Кількість в ящику | 2 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 560 x 215 x 570 мм |
| Вага брутто | 9.966 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Количество HDD | 8 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість каналів | 64 |
| Операційна система | Linux |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 80 GB |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Тривожні входи/виходи | 16/1 |
| Управління відеореєстратором | По мережі через ПЗ, ПК миша і/або клавіатура |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 265, H. 265+, H. 264 |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Інтерфейси | |
| RS-232 | Так |
| RS-485 | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 6.7 кг |
| Висота | 95 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 440 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 10 В |
| Ширина | 45 мм |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Так |
- Ціна: 69 660 ₴

