
Вулична роботизована камера 5МП IMOU Cruiser 2 IPC-GS7EP-5M0WE Wi-Fi камера
- Немає в наявності
- Код: 99-00013149
3 741 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cruiser забезпечує 5-мегапіксельний моніторинг у реальному часі 3K з функціями панорамування від 0 до 340 ° та нахилу від 0 до 90 ° забезпечує повне покриття кожного куточка вашого будинку. Підтримує чотири режими нічного бачення для ясності як вдень навіть у непроглядній темряві. Камера сертифікована за стандартом IP66, тому її можна використовувати на відкритому повітрі за різних погодних умов. Cruiser 2 із вбудованим прожектором та сиреною 5 MP активно утримує небажаних відвідувачів від вторгнення на вашу територію.
| Матриця | 1/2.7” 5 МП CMOS |
|---|---|
| Регулювання по осях | 0~340° Поворот; 0~90° Нахил |
| Кути огляду | 85°(Г), 42°(В),102°(Д) |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 3.6 мм |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2880 x 1620 25 к/с |
| Метод зберігання | micro SD 256 Гб |
| Сумісність | ONVIF |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Ethernet; Wi-Fi 6:IEEE802.11 ax/b/g/n 120 м |
| Цифрове збільшення | 8x |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вхід і вихід з регіону | Підтримує |
| Живлення | DC 12В 1A |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Робоча температура | -30°C~+60°C |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Розміри | 110 × 129 × 133 мм |
| Вага | 370 г |
| Матеріал | пластик |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Формат стиснення | H. 264, H. 265 |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Чутливість | 1 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Вага | 370 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP68 |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Кут повороту | 355 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Напруга | 12 В |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Кут огляду по вертикалі | 42 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 85 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Оптичне збільшення | 16 х |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
- Ціна: 3 741 ₴








