
Домофон цифровий Hikvision DS-KH6350-WТE1
- Немає в наявності
- Код: 001296
6 773 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Wi-Fi підключення. Новий інтерфейс користувача версії 2.0: зручний дизайн. 7-дюймовий кольоровий сенсорний екран із роздільною здатністю 1024×600. Стандартний PoE. Зберігає повідомлення та зображення на картці TF. Віддалене розблокування через клієнтське програмне забезпечення або мобільний додаток. Перегляд відео в реальному часі дверних станцій та пов'язаних камер
| ROM/RAM | 32/128 Мб |
|---|---|
| Дисплей | 7" |
| Роздільна здатність дисплея | 1024×600 |
| Підключення | 5 дод. моніторів |
| Аудіо вхід | вбудований всенаправлений мікрофон |
| Аудіо вихід | вбудований динамік |
| Аудіо бітрейт | G.711 U, G.711 A |
| Ethernet | 1 RJ-45 10/100 Мбіт/с |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Тривожні входи | 8 |
| Релейні виходи | 2 |
| Локальна пам'ять | 128 Гб |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Робоча температура | -10 °C - 50 °C |
| Розміри | 175 × 113.5 × 21 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 60 x 250 мм |
| Вага брутто | 0.616 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Входи для підключення | 2 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Протокол зв'язку | Wi-Fi |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної на кронштейн |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Датчик руху | Так |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підключення додаткового монітора | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Загальні | |
| Аварійне підживлення | Ні |
| Вага | 600 г |
| Висота | 21 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 175 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист від перенапруги в мережі | Так |
| Контроль розряду | Так |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 8 В |
| Ширина | 113.5 мм |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | LED |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
- Ціна: 6 773 ₴

