
Домофон цифровий Hikvision DS-KH9510-WTE1(B)
- Немає в наявності
- Код: 001300
19 737 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
10,1-дюймовий кольоровий сенсорний екран із роздільною здатністю 1024×600. Підтримує інсталяцію програм для Android. Відкрита платформа для інтеграції програмного забезпечення. Відеодомофон та перегляд у реальному часі на мобільному телефоні протягом усього дня. Вбудований Hik-Connect для комплексного керування. Бездротова панель охоронної сигналізації для керування на місці. Отримує 7-секундне відеопідтвердження від систем сигналізації
| ROM/RAM | 8/2 Гб |
|---|---|
| Дисплей | 10.1" IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 1024 × 600 |
| Підключення | 5 доп. станцій |
| Особливості | Пам'ять 200 подій, 16 нагадувань |
| Аудіо вхід | вбудований мікрофон |
| Аудіо вихід | вбудований динамік |
| Аудіо компресія | G.711 U, G.711 A |
| Ethernet | 1 RJ-45 10/100 Мбіт/с |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Тривожні входи | 8 |
| Релейні виходи | 1 |
| RS485 | 1 |
| Живлення | 12 В DC, 1 A |
| PoE | IEEE802.3af |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Робоча температура | -10 °C - 50 °C |
| Розміри | 254 × 166 × 26.65 мм |
| Монтаж | накладний |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 235 x 60 x 350 мм |
| Вага брутто | 1.364 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Входи для підключення | 2 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Протокол зв'язку | Wi-Fi, RJ-45 |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної на кронштейн |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Датчик руху | Так |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підключення додаткового монітора | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Загальні | |
| Аварійне підживлення | Ні |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 27 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 254 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист від перенапруги в мережі | Так |
| Контроль розряду | Так |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 8 В |
| Ширина | 166 мм |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | LED |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Розмір монітора | 10 дюйм |
- Ціна: 19 737 ₴

