
Відеореєстратор Dahua Technology DH-XVR5116H-4KL-I3
- Немає в наявності
- Код: 99-00011785
18 060 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
WizSense – це серія продуктів із штучним інтелектом. Рішення, що використовують незалежний чіп штучного інтелекту та алгоритм глибокого навчання. Він фокусується на людині та транспортному засобі з високою точністю, дозволяючи користувачам швидко реагувати на певні цілі. На основі передових технологій Dahua, WizSense пропонує інтелектуальні, прості та інклюзивні продукти та рішення. Серія XVR5000-4KL-I3 із максимально повним каналом SMD Plus, щоб клієнти могли отримати максимум користі від оновлення AI. Захист периметра до 8 каналів (аналоговий канал). SMD Plus до 16 каналів (аналоговий канал). Розпізнавання облич до 2-х каналів (аналоговий канал).
| Захист периметра (канали) | 8, 10 IVS на кожен канал |
|---|---|
| Розпізнавання облич (канали) | 2 |
| Режим розпізнавання облич | До 10 баз даних облич із 20 000 зображень облич загалом. Ім'я, стать, день народження, адреса, тип сертифіката, сертифікат №, країни та регіони можуть бути додані до кожного зображення обличчя |
| SMD | 16 каналів: вторинна фільтрація для людини та транспортні засоби, зменшуючи помилкові тривоги, спричинені листям, дощем та зміна умов освітлення |
| Аналогові входи | 16 |
| HDCVI камери | 4K 25 к/с; 6 MP 20 к/с; 5 MP 25 к/с; 4 MP 25 к/с; 1080p 25 к/с; 720p 25 к/с; 720p 50 к/с |
| AHD камери | 4K 15 к/с; 5 MP 20 к/с; 4 MP 25 к/с; 3 MP 25 к/с; 1080p 25 к/с; 720p 25 к/с |
| TVI камери | 4K 15 к/с; 5 MP 20 к/с; 4 MP 25 к/с; 3 MP 25 к/с; 1080p 25 к/с; 720p 25 к/с |
| Аудіо інтерфейси | 1 RCA/ 16 BNC вхід; 1 RCA вихід |
| Двостороння розмова | Підтримує |
| Інтерфейси відео виходу | 1 HDMI, 1 VGA |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840 × 2160, 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720; VGA: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9/16/25/36 |
| Відео компресія | AI Coding; Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264 |
| Ethernet | 1 (10/100/1000 Мбіт/с RJ-45) |
| Сумісність | ONVIF 21.12; CGI |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 16Тб |
| USB | 1х USB 2.0; 1х USB 3.0 |
| RS485 | 1 |
| Підтримка виробників | ONVIF; Panasonic; Sony; Axis; Arecont; Samsung |
| Живлення | DC 12В, 3A |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Розміри | 325 × 257 × 55 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 310 x 370 мм |
| Вага брутто | 2.244 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| VGA відеовихід | Так |
| Горячая замена HDD | Ні |
| Количество HDD | 1 |
| Кількість каналів | 16 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Ні |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 16 GB |
| Тип відеореєстратора | HD-CVI |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Управління відеореєстратором | ПК миша і/або клавіатура |
| Інтерфейси | |
| RS-485 | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 55 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 235 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 257 мм |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Так |
- Ціна: 18 060 ₴



