
IP відеодомофон Dahua DHI-VTH5441G 10"
- Немає в наявності
- Код: 001306
15 050 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DHI-VTH5441G – внутрішній накладний домофон з тонким корпусом, але великим, 10-дюймовим екраном. Може стати справжнім хабом управління домашньої чи офісної системи безпеки. Підтримує підключення сторонніх пристроїв. Зовнішні викликові панелі, інші монітори з аналогічними функціями, а також тривожні датчики та техніка для стеження. Для керування використовується сенсорний дисплей. Є можливість здійснювати дзвінки, читати повідомлення та дистанційно приводити в дію підключене обладнання, наприклад – відчиняти двері. Вбудований мікрофон дозволяє налагодити зв'язок. Вбудована картка пам'яті може зберігати відео, фото та інші записані під час експлуатації VTH5441G дані.
| Операційна система | Embedded LINUX OS |
|---|---|
| Дисплей | 10" TFT LCD |
| Роздільна здатність дисплея | 1024x600 |
| Метод роботи | Сенсорна клавіатура (0-9, *, #) |
| Аудіо вхід | всеспрямований мікрофон |
| Аудіо вихід | 1 канал |
| Аудіо компресія | G.711a, G.711Mu, G.711u, PCM |
| Відео компресія | H.264 |
| Мережеві протоколи | IPv4, FTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, SIP |
| Ethernet | 1 RJ-45 (10/100 Мбіт / с) |
| Локальна пам'ять | Вбудований 8 Гб |
| Тривожні входи | 6 |
| Релейні виходи | 1 |
| Живлення | DC 12В, 1А |
| PoE | Є (802.3af) |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Робоча температура | -10 ° - + 55 ° С |
| Розміри | 260х170х28 мм |
| Монтаж | накладний |
| Колір корпусу | чорний |
| Кількість в ящику | 12 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 315 x 80 x 240 мм |
| Вага брутто | 1.078 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Входи для підключення | 2 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Колір корпусу | Чорний |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Протокол зв'язку | IP |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної на кронштейн |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Датчик руху | Так |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підключення додаткового монітора | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Загальні | |
| Аварійне підживлення | Ні |
| Вага | 800 г |
| Висота | 28 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 260 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 7 В |
| Ширина | 170 мм |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | LED |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Розмір монітора | 10 дюйм |
- Ціна: 15 050 ₴

