
Wi-Fi монітор Dahua DHI-VTH2611L-WP 4.3"
- Немає в наявності
- Код: 001307
3 827 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DHI-VTH2611L-WP - компактний накладний монітор з можливістю Wi-Fi-підключення та дистанційного керування дверима, ліфтами та системою безпеки. Має сенсорний екран із 4,3 дюймами. Тонка та стильна панель Dahua призначається для використання у квартирах, офісах та будинках. Можна встановити з'єднання із зовнішнім домофоном, сигналізацією, камерою, і не тільки. Є підтримка Ethernet і PoE, сумісність із рядом мережевих протоколів вбудований динамік. Крім голосового зв'язку є прийом текстових повідомлень. Наявність у приміщенні VTH2611L-WP дозволяє зручно керувати доступом, переглядати відео, або встановлювати тимчасовий режим «Не турбувати», за якого прямі дзвінки не відволікатимуть.
| Дисплей | 4.3" TFT |
|---|---|
| Роздільна здатність дисплея | 480 × 272 |
| Особливості | Текстові повідомлення можна отримувати та переглядати на внутрішній монітор. Керування ліфтом. Можливості розширення: квартира: 4; вілла: 9 |
| Аудіо вхід | 1 |
| Аудіо вихід | 1 вбудований динамік і 1 динамік приймача |
| Аудіо компресія | G.711A; G.711U; PCM |
| Ethernet | 1 × RJ-45 10/100 M |
| Wi-Fi | IEEE802.11b; 802.11g; 802.11n |
| Мережеві протоколи | UDP; TCP; IPv4; RTSP; SIP; RTP |
| Тривожні входи | 4 |
| Релейні виходи | 1 |
| Живлення | 12 В DC, 1 A |
| PoE | IEEE 802.3af/at |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Розміри | 136 × 140 × 25.5 мм |
| Монтаж | накладний |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 70 x 190 мм |
| Вага брутто | 0.418 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Входи для підключення | 2 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Колір корпусу | Білий |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Протокол зв'язку | IP, Wi-Fi |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної на кронштейн |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Датчик руху | Так |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підключення додаткового монітора | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Загальні | |
| Аварійне підживлення | Ні |
| Вага | 400 г |
| Висота | 25.5 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 136 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 6 В |
| Ширина | 140 мм |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | LED |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 480×270 |
| Розмір монітора | 4.3 дюйм |
- Ціна: 3 827 ₴

