
Мережива відеокамера IP 2 МП DH-IPC-HFW5241EP-Z5E (7-35мм) IP с AI
- Немає в наявності
- Код: 99-00002232
11 305 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
2Мп IP з AI; Матриця: 1 / 2.8 "CMOS; Стиснення: H.265, H.264, H.264B, H.264H; Чутливість: 0.0015 лк / F1.3, 0 лк c ІЧ вкл; Моторизований об'єктив: f = 7-35 мм (кути огляду 33 ° -10 °); Запис: 1080р / 720р - 25 к / с; Функції: відео аналітика IVS, AI (охорона периметра), підрахунок людей, детектор облич, WDR 120 дБ, Defog, ePoE, EIS; Інтерфейси : аудіо 1вх / 1вих, тривога 2вх / 1вих, micro SD до 256 Гб; ІЧ підсвічування до 120 м; IP67 і IK10; DC 12В / 10.3Вт, PoE (802.3af), 273х95х95 мм, 1.1 кг
| Матриця | 1/2.8" STARVIS™ CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1920x1080 |
| ROM/RAM | 512/128 Мб |
| Мін. чутливість | 0.0015 лк/F1.3 (цвет), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | Авто / вручну, 1/3 - 1 / 100000с |
| Режим день/ніч | Авто / колір / Ч / Б |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Тип підсвічування | Smart ІЧ |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Кількість діодів | 4 |
| Дальність підсвічування | 120 м |
| Тип об'єктива | моторизований |
| Фокусна відстань | 7-35 мм |
| Кріплення об'єктива | вбудований |
| Апертура | F1.3 |
| Кути огляду | Г: 33°-10°, В: 19°-5° |
| Відстань фокусування | 0.3 м - 2 м |
| Виявлення об'єкта | 131 - 428 м |
| Спостереження за об'єктом | 52 - 171 м |
| Розпізнавання об'єкту | 26 - 86 м |
| Ідентифікація об'єкта | 13 - 43 м |
| Відео компресія | H.265, H.264, H.264H, H.264B, MJPEG |
| Кількість потоків | 3 потоки |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | D1 - 25к/c |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1080р - 6к/с |
| Відео бітрейт | H.264: 32-8192 Kбіт / с; H.265: 19-7424 Kбіт / с |
| Керування потоком | CBR / VBR |
| Регулювання посилення (AGC) | Авто / вручну |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| Flip | 0°/90°/180°/270° |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, PPPoE, 802.1x, Bonjour |
| Сумісність | ONVIF (Profile S / Profile G / Profile T), CGI, Milstone, Genetec, P2P |
| Метод потокової передачі | Unicast / Multicast |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Метод зберігання | NAS, FTP, SFTP, Micro SD до 256Гб |
| Підтримка браузерів | IE8+, Chrome, Firefox, Safari 12+ |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Мобільні платформи | iOS, Android |
| Аудіо інтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Інтерфейси тривоги | 2 вх / 1 вих |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, помилка зберігання |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Залишені / зниклі предмети | Підтримує |
| Виявлення облич | Підтримує |
| Підрахунок об'єктів | Підтримує |
| Швидкий рух | Підтримує |
| Хитлива хода | Підтримує |
| Скупчення людей | Підтримує |
| Виявлення парковки | Підтримує |
| Вхід і вихід з регіону | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| Теплова карта | Підтримує |
| Живлення | DC 12 В |
| PoE | 802.3af (Class 0) |
| Потужність споживання | 10.3 Вт |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 |
| Розміри | 273x95x95 мм |
| Вага | 1.1 кг |
| Матеріал | Метал + Пластик |
| Кількість в ящику | 10 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 370 x 175 x 180 мм |
| Вага брутто | 1.694 кг |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 120 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 120 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Ні |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 1.1 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
- Ціна: 11 305 ₴

