
Відеодомофон NeoLight NEOLIGHT TETTA
- Немає в наявності
- Код: 001351
2 741 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір екрану: 4.3 "; Роздільна здатність: екрану 480 х 272; Управління: Сенсорні кнопки з підсвічуванням; Управління воротами: Необхідний адаптер NL-GT01; Ультратонкий корпус, вбудований блок живлення," реалтон "мелодії в форматі mp3, підсвічування сенсорних кнопок
| Дисплей | 4.3" |
|---|---|
| Роздільна здатність дисплея | 480 х 272 |
| Метод роботи | Сенсорні кнопки з підсвічуванням |
| Тип сигналу | працює з системами VIZIT, CYFRAL і т.п., однак коректне підключення залежить від виду адаптера і версії прошивки домофона |
| Підключення | 2 викличні панелі / 2 викличні панелі + 2 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона (опція); 1 виклична панель + 1 відеокамера / 1 виклична панель + 3 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона (опція) |
| Особливості | Управління воротами: необхідний адаптер NL-GT01; Ультратонкий корпус, вбудований блок живлення, "реалтон" мелодії в форматі mp3, підсвічування сенсорних кнопок |
| Живлення | 220В AC |
| Монтаж | настінний |
| Розміри | 116 х 171 х 17 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 210 x 200 x 35 мм |
| Вага брутто | 0.506 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Входи для підключення | 2+4 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Колір корпусу | Білий |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Кількість абонентів | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної на кронштейн |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Датчик руху | Так |
| Підключення додаткового монітора | Так |
| Підключення додаткової викличної кольоровий відеопанелі | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Підключення интерфона | Так |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Загальні | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 17 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 116 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 171 мм |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | LED |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 480×270 |
| Розмір монітора | 4.3 дюйм |
- Ціна: 2 741 ₴

