
Мережива відеокамера IP 2 МП Dahua DH-IPC-HFW3241TP-ZS (2.7-13.5мм)
- Немає в наявності
- Код: 99-00002847
8 428 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
IPC-HFW3241TP-ZS – це настінна моторизована камера, що перевершує моделі зі статичним об'єктивом, завдяки управлінню фокусуванням, радіусу можливого огляду та якості запису. Фокусна відстань зручно регулюється, покращуючи деталізацію на далеких дистанціях, або навпаки прямо перед відеокамерою. Таким чином, оператор системи налаштовує фокус у будь-який момент, оцінивши деталі, що цікавлять, в 150 метрах, або в безпосередній близькості. Закладені алгоритми реагують зміну кадру, рух у зоні видимості, і навіть на технічні порушення і встановлені IVS-правила. Автоматично повідомляється про вторгнення чи інше порушення. Інфрачервоне підсвічування потужного рівня робить нічний режим максимально результативним.
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1920х1080 |
| ROM/RAM | 128/256 Мб |
| Мін. чутливість | 0.002 лк/F1.5 (цвет), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | Авто / вручну, 1/3 - 1 / 100000с |
| Режим день/ніч | Авто / колір / Ч / Б |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Тип підсвічування | Smart ІЧ |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Кількість діодів | 4 |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Тип об'єктива | Моторизований об'єктив / фіксована діафрагма |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Кріплення об'єктива | Ф14 |
| Апертура | F1.5 |
| Кути огляду | Г: 108°-28°, В: 57°-16°, Д: 130°-33° |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Виявлення об'єкта | 44 - 153 м |
| Спостереження за об'єктом | 17 - 61 м |
| Розпізнавання об'єкту | 8 - 30 м |
| Ідентифікація об'єкта | 4 - 15 м |
| Відео компресія | H.265, H.264, H.264H, H.264B, Smart H.265+/ Smart H.264+ |
| Кількість потоків | 3 потоки |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | D1 / VGA / CIF - 25к / с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 720р - 25к / с |
| Відео бітрейт | H.264: 3-8192 Kбіт / с; H.265: 3-8192 Kбіт / с |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Регулювання посилення (AGC) | Авто / вручну |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 4 зони |
| Flip | 0°/90°/180°/270° |
| Налаштування зображення | Яскравість, контрастність, насиченість |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6 UDP, Bonjour, SNMP |
| Сумісність | ONVIF(Profile S/Profile G);CGI;P2P;Milestone;Genetec |
| Кількість одночасних підключень | 20 (загальна пропускна здатність: 64М) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; Dahua Cloud; NAS |
| Підтримка браузерів | IE: IE8, IE9, IE11 Chrome Firefox |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Мобільні платформи | iOS, Android |
| Користувачі / рівні | 3 рівня (адмінімтратори / користувачі / гості) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10/100Base-T) |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, IVS правила, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, помилка зберігання |
| Перетин лінії | підтримує |
| Вторгнення в область | підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| Живлення | DC 12 В |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 9.4 Вт |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | Ф110х81 мм |
| Вага | 378 г |
| Матеріал | метал |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 310 x 155 x 145 мм |
| Вага брутто | 1.221 кг |
| Строк гарантії | 36 міс. |
|
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 60 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 60 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Ні |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 378 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 57 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 108 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
- Ціна: 8 428 ₴

