
Мережива відеокамера IP 8 МП Dahua DH-IPC-HFW3841E-S-S2 (2.8мм)
- Немає в наявності
- Код: 99-00010274
7 869 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DH-IPC-HFW3841E – інтелектуальний пристрій для сканування та спостереження. Повнорозмірна камера Dahua оснащена алгоритмами захисту периметра. Моніторинг проводиться у сучасному форматі 4K. Завдяки функціоналу AI, відеокамера може не зберігати багатогодинні сцени, на яких нічого не відбувається, а включати запис під час реакції на тригери, включаючи рух або вихід за лінію, що охороняється. Пристрій також розрізняє цільові типи та застосовує передові методи стиснення та обробки зображень. DH-IPC-HFW3841E охоплює десятки метрів. Крім картинки, записується та транслюється звук у високій якості. Для повноцінної роботи глибокого навчання вбудована об'ємна оперативна пам'ять. А матеріали вирушають на зовнішню, до 256 Гб.
| Матриця | 1/2.8" |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0,007 люкс при F1.4 (кольоровий, 30 IRE), 0,0007 люкс при F1.4 (Ч/Б, 30 IRE), 0 люкс (освітлювач увімкнено) |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.4 |
| Кути огляду | Г:107°; В: 56°; Д: 127° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B; Smart H.265+; Smart H.264+; AI H.265; AI H.264 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 704 × 576 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| BLC | П |
| HLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; P2P; Milestone; Genetec |
| Підтримка браузерів | IE11; Firefox; Chrome |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| ROM/RAM | 128 Мб/1Гб |
| Виявлення об'єкта | 87 м |
| Спостереження за об'єктом | 35 м |
| Розпізнавання об'єкту | 17 м |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Defog | Підтримує |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 3.8 - 7.2 Вт |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 192.7 × 70.5 × 66.4 мм |
| Вага | 590 г |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 110 x 250 мм |
| Вага брутто | 0.814 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 30 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 8 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Ні |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 590 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 56 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 107 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
- Ціна: 7 869 ₴

