
Камера відеоспостереження PTZ 2Мп Dahua Technology DH-SD22204UE-GN Starlight IP
- Немає в наявності
- Код: 001383
6 438 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купольна відеокамера з аналітикою, детектором осіб та варіофокалом – знахідка для якісного моніторингу та автоматизованого контролю. Саме до таких моделей відноситься DH-SD22204UE-GN. Компактна камера стель обладнана моторизованим об'єктивом під скляною сферою. Його функціонал дозволяє фокусуватися на окремих деталях, а при необхідності задіяти і оптичний зум. Крім зображення з розширеними можливостями налаштування є алгоритми розпізнавання. Усього вводиться до 300 передустановок. Є датчик руху, виявлення облич, повідомлення про фальсифікацію відео і не тільки. Механізми конструкції уможливлюють поворот кадру, у тому числі вручну. Є слот для картки пам'яті та підключення до мережі.
| Матриця | 1 / 2.8 "progressive CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1920x1080 |
| ROM/RAM | 128M / 256M |
| Мін. чутливість | Колір: 0.005лк @ F1.6; Ч / Б: 0,0005 Люкс @ F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/30 000с |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Тип об'єктива | моторизований варіофокал |
| Фокусна відстань | 2.7-11 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | H: 112.5 ° -30 ° |
| Оптичне збільшення | 4КС |
| Керування фокусом | Авто / вручну |
| Відстань фокусування | 100-1000мм |
| Виявлення об'єкта | 124.1 м |
| Спостереження за об'єктом | 49.7 м |
| Розпізнавання об'єкту | 24.8 м |
| Ідентифікація об'єкта | 12.4 м |
| Поворот / нахил / обертання | Поворот: 0 ° -355 °; нахил: 0 ° -90 ° |
| Швидкість ручного керування | Поворот .: 0.1 ° ~ 100 ° / с; Нахил: 0.1 ° ~ 60 ° / с |
| Швидкість по передустановках | Поворот .: 100 ° / с; Нахил: 60 ° / с |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Режими роботи PTZ | 8 турів (по 32 предустановки кожен) |
| Установки швидкості PTZ | Людина-орієнтоване фокусна відстань / швидкість адаптації |
| Пам'ять при відключенні живлення | Автоматично відновлює до попередньої PTZ установці і станом об'єктива, після збою живлення |
| Установки дій при простої (Idle Motion) | Активація предустановки / Тур |
| Відео компресія | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Кількість потоків | 3 потоку |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к / с, 720р - 25к / с |
| Частота кадрів (доп. потік) | D1 - 25к / c, VGA - 25к / с, CIF - 25к / с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 720р - 25к / с, VGA - 25к / с, CIF - 25к / с |
| Відео бітрейт | 448 Кбіт / с - 8192 Кбіт / с |
| Керування потоком | CBR / VBR |
| Регулювання посилення (AGC) | підтримується |
| Придушення шуму (DNR) | 2Д ДНР / ЗД ДНР |
| Баланс білого | Автоматичний / Ручний / ATW / В приміщенні / На вулиці / Лампа денного світла / Лампа розжарювання |
| BLC | є |
| HLC | є |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | є |
| Defog | є |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Основні функції обробки | Приватний маски (24 зони), Flip 180 ° |
| Ethernet | RJ-45 (10XBase-T / 100Base-TX) |
| Мережеві протоколи | IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP / IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, IP Filter, QoS, Bonjour, 802.1 x |
| Сумісність | ONVIF Profile S&G, API |
| Метод потокової передачі | Unicast / Multicast |
| Кількість одночасних підключень | до 20 |
| Метод зберігання | NAS, Local PC, Micro SD card 128 Гб |
| Підтримка браузерів | SMART PSS, DMSS, DSS |
| Програмне забезпечення | E, Chrome, Firefox, Safari |
| Мобільні платформи | IOS, Android |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 |
| Локальна пам'ять | Micro SD card 128 Гб |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, фальсифікація відео, зміна кадру, відключення мережі, конфлікт IP, незаконний доступ, помилка зберігання |
| Дія при спрацюванні тригера | Вихід на попередню / патрулювання |
| Перетин лінії | є |
| Вторгнення в область | є |
| Залишені / зниклі предмети | є |
| Виявлення облич | є |
| Живлення | DC 12 В / 1,5 А |
| PoE | PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 5.5 Вт |
| Робоча температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Вологість | ≤95% |
| Ступінь захисту | ІП66; ІК10 |
| Розміри | Ф122х89 мм |
| Вага | 520 г |
| Матеріал | метал |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 155 x 140 x 155 мм |
| Вага брутто | 0.864 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Цифрове збільшення | 16 х |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 520 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Оптичне збільшення | 45 х |
| Тип об'єктива | Моторизований |
- Ціна: 6 438 ₴

