
Камера відеоспостереження PTZ 2Мп Dahua Technology SD6AL245XA-HNR 2МП 45x Startlight Laser WizMind
- Немає в наявності
- Код: 001384
44 400 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DH-SD6CE245XA-HNR — дальнодіюча відеокамера, пристосована під активне спостереження та контроль за великими територіями. Такі встановлюють у громадських місцях та у залах великої площі. Головною перевагою камери є її оптичний зум 45x, який доповнений 16-кратним цифровим. Також налаштовується фокусування. Її значення варіюються між 3,95 та 177,7 міліметрами. Такі параметри дозволяють вести моніторинг та знімати на відстані майже 2,5 кілометри. За 245 метрів відбувається точна ідентифікація об'єктів. Для автоматичної аналітики використовується до 300 передналаштувань та покращена детекція руху. SD6CE245XA має мережевий інтерфейс, підтримка браузерів, слот для Micro SD і нічний режим роботи.
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
|---|---|
| ROM/RAM | 4/1 Гб |
| Швидкість затвора | 1/1 –1/30000 с |
| Повільна витримка затвора | 0.005 лк/F1.6(колір), 0.0005 лк/F1.6 (ч/б), 0 лк з ІЧ |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Придушення шуму (DNR) | 2D/3D |
| Оптичне збільшення | 45x |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Основні функції обробки | до 24 зон маскування, до 8 в одному кадрі |
| Фокусна відстань | 3.95 –177.7 мм |
| Відстань фокусування | 0.01 –3 м |
| Кути огляду | Г: 65.7°–1.9°; В: 39.4°–1.1°; Д: 73.1°–2.1° |
| Апертура | F1.6–F4.95 |
| Макс. роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080P/1.3M/720P 50 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | D1/CIF 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1080P/1.3M/720P 25 к/с |
| Відео компресія | H.265; H.265+; H.264+; H.264 |
| Відео бітрейт | H.264: 3 кбіт/с–8192 кбіт/с, H.265: 3 кбіт/с–8192 кбіт/с |
| ROI | Підтримує |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS; Easy4ip; IVSS |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Підтримка браузерів | IE7+, Chrome 42, Firefox 52 |
| Сумісність | ONVIF Profile S&G&T; CGI |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10/100Base-T) |
| Метод зберігання | FTP; Micro SD до 256 Гб; P2P |
| Інтерфейси тривоги | 7 вх/2 вих |
| Аудіо інтерфейси | 1 вх/ 1 вих (підтримка двостор. аудіо) |
| RS-485 | 1 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Кількість діодів | 6 |
| Дальність підсвічування | 250 м |
| Виявлення об'єкта | 2452 м |
| Спостереження за об'єктом | 973 м |
| Розпізнавання об'єкту | 490 м |
| Ідентифікація об'єкта | 245 м |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1°/с–260°/с; нахил: 0.1°/с–120°/с |
| Швидкість по передустановках | поворот: 300°/с; нахил: 200°/с |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Режими роботи PTZ | 8 патрулів по 32 предустановки; 5 сценаріїв, сканування |
| Defog | Підтримує |
| Мобільні платформи | iOS; Android |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, фальсифікація відео, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, нелегальний доступ та аномалія зберігання |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Залишені / зниклі предмети | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| Smart Tracking | Підтримує |
| Живлення | DC 24В/2.5A |
| PoE | 802.3at |
| Потужність споживання | 26 Вт (з ІЧ) |
| Робоча температура | –40°C - +70°C |
| Ступінь захисту | IP67; IK10; TVS 8000В |
| Розміри | 338 × Φ209 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 337 x 209 x 209 мм |
| Вага брутто | 7.15 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 250 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Цифрове збільшення | 16 х |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 6 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Оптичне збільшення | 45 х |
| Тип об'єктива | Моторизований |
- Ціна: 44 400 ₴

