
Wi-Fi адаптер SEVEN HOME D-7051FHD Чорний
- Немає в наявності
- Код: 001394
3 133 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості Wi-Fi адаптера SEVEN HOME D-7051FHD:
Wi-Fi адаптер SEVEN HOME D-7051FHD - це адаптер, який дозволяє підключити аналоговий викличну панель домофона до інтернету. За допомогою адаптера ви перетворюєте звичайний аналоговий домофон або викличну панель в IP / Wi-Fi домофон.
Можливості IP домофонів SEVEN HOME D-7051FHD:
- Дозволяє відповідати на виклик зі смартфона з будь-якої точки світу.
- Робити фото і відеозапис відвідувача на microSD карту.
- Перегляд записаних викликів в архіві на карті пам'яті.
- Відкривати електронні замки з телефону.
- Управління через безкоштовне мобільний додаток Tuya Smart.
- Робота в одному додатку з такими пристроями як вимикачі світла, сигналізації, розумні розетки, Wi-Fi камери і т.д.
Можливість підключення до Wi-Fi домофону SEVEN HOME D-7051FHD:
- 2-х викликових панелей (AHD, TVI, CVI, Analog) 1080P/720P/Analog.
- 2-х домофонних моніторів (що дозволяє отримувати дзвінок як на телефон, так і на монітор домофону).
- 2-х камер (AHD, TVI, CVI, Analog) 1080P/720P/Analog.
- Карти пам'яті 32 Гб.
- Підключення до інтернету через бездротовий Wi-Fi.
Живлення AC 220V (вбудований), DC 12V (роз'єм для підключення зовнішнього БП). Потужність 12 Вт.
Розміри 175 х 125 х 20 мм.
Комплектація Wi-Fi адаптера для домофону SEVEN HOME D-7051FHD:
- Wi-Fi адаптер.
- Кабель для підключення викликних панелей та домофонів.
- Кріпильний комплект.
- Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Входи для під'єднання | 2+4 |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Порт для SD-карти | Да |
| Протокол зв'язку | Wi-Fi |
| Тип встановлення | Накладний |
| Тип пристрою | Модуль |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 3 133 ₴



