
Комплект домофону Hikvision DS-KIS203T
- Немає в наявності
- Код: 001405
7 090 ₴
- +380 (50) 249-08-74
DS-KIS203T дозволить встановити зручний домофонний контроль за будинком, офісом, прохідною або в будь-якому іншому місці. В комплект входить панель виклику для відвідувачів, а також внутрішній домофон. Зовнішній металевий пристрій складається з дзвінка, відеокамери, динаміка та мікрофона. За допомогою цих функцій можна зв'язатися з контрольною точкою, що складається з дисплея та фізичних кнопок управління. Комплект передбачає можливість подивитися в реальному часі, хто прийшов, поговорити через аудіозв'язок та відкрити двері дистанційно. Підключення здійснюється аналоговим шляхом. Панель від DS-KIS203T захищена від впливів і може розміщуватись у тому числі на вулиці. Обидві складові вироблені Hikvision і легко підключаються завдяки максимальній сумісності.
| Метод роботи | аналоговий |
|---|---|
| Камера | 1/2.7" |
| Роздільна здатність | 1920 × 1080 |
| Аудіо вхід | 1 |
| Аудіо вихід | 1 |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Робоча температура | -10° C - + 55° C |
| Розміри | 128 × 42 × 24.8 мм |
| Дисплей | 7" |
| Роздільна здатність дисплея | 800 × 480 |
| Живлення монітора | 12 В DC |
| Потужність споживання монітора | 5 Вт |
| Розміри монітора | 195.8 × 132.8 × 18.39 мм |
| Кількість в ящику | 8 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 200 x 380 мм |
| Вага брутто | 1.672 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Входи для підключення | 1 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Колір корпусу | Білий |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Кількість абонентів | 1 |
| Наявність блоку пам'яті | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної на кронштейн |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Додаткові | |
| Індикація | Звукова |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Загальні | |
| Вага | 1600 г |
| Висота | 18.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 196 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 133 мм |
| Камера | |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 5 м |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Кут огляду камери по горизонталі | 75 град. |
| Роздільна здатність камери (ТВЛ) | 1000 |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | LCD TFT |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 800×480 |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
- Ціна: 7 090 ₴

