
Захисний піддашок Hikvision DS-KABV6113-RS
- Немає в наявності
- Код: 001409
370 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Викличні панелі з функціями домофону Hikvision часто розміщуються на вуличній території. Наприклад - біля воріт, або біля входу в будівлю, де пристрій може зазнавати опадів та інших впливів. Для захисту корпусу слід використовувати дашки. Відповідний варіант - DS-KABV6113-RS. Являє собою пластикову конструкцію, придатну для розміщення всередині панелі. Монтується на стіну. Має захисні стінки з боків та зверху, для додаткової безпеки електронного обладнання. Дашок витримує досить суворі температури, і бере на себе дощі, сніги та деякі дії вандалів. Завдяки DS-KABV6113-RS, можна не турбуватися про безпеку системи. Крім захисних властивостей, аксесуар має досить естетичний вигляд. По ньому відразу можна дізнатися, де саме знаходиться домофон для виклику охорони.
| Тип пристрою | захисний піддашок |
|---|---|
| Матеріал | пластик |
| Монтаж | накладний |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Розміри | 149.78 × 79.56 × 48.63 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 49 x 190 мм |
| Вага брутто | 0.22 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Комплектуюче для домофону |
| Колір корпусу | Сірий |
| Загальні | |
| Висота | 49 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 кг |
- Ціна: 370 ₴

