
Модуль розширення Hikvision DS-KD8003-IME1NS 2МП
- Немає в наявності
- Код: 001411
5 698 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DS-KD80030IME1NS це корисний модуль розширення Hikvision, призначений для експлуатації в складі домофонних мереж. Розміщується зовні будівлі або перед входом до окремих приміщень. Має класичну конструкцію, що розміщується накладним чи врізним методом. Головна перевага відеомодуля – наявність 2-мегапіксельної камери «Риб'яче око», яка охоплює великий кут навколо себе. Також на пристрої є всеспрямований мікрофон і динамік, що дозволяють вести голосовий зв'язок. DS-KD80030IME1NS має мережне підключення та базується на Linux. Є кілька тривожних виходів та реле для дверей та підключення додаткових розширювачів. Присутня і тампер, що запобігає переміщенню та відкриття. Має атмосферний захист і живлення від 12В.
| Тип пристрою | відеомодуль розширення |
|---|---|
| Операційна система | Linux |
| ROM/RAM | 16/256 Мб |
| Інтерфейс підключення | 4 тривожних входи, 1 тамперний, 2 кнопки виходу, 1 RS-485, 2 тривожних виходи, 2 роз'єми для замків, 2 дверних контакти |
| Інтерфейс користувача | 10/100 Ethernet TCP/IP, RSTP |
| Живлення | 12В DC, 1 A, IEEE802.3af PoE |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Робоча температура | -40° C - +55° C |
| Монтаж | врізний/накладний |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 155 x 80 x 155 мм |
| Вага брутто | 0.616 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дальність ІЧ-підсвітки | 5 |
| Інтерфейс | Дротовий |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 2 |
| Стан | Нове |
| Тип матриці | CMOS |
| Тип встановлення | Накладний |
| Тип пристрою | Модуль |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7″ |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 5 698 ₴

