
Модуль розширення Hikvision DS-KD8003-IME1NS 2МП
- Немає в наявності
- Код: 001412
4 278 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
12 кнопок, DIP-перемикач 8. IP65, IK7. DC 12 В (живлення від іншого модуля). 2 Вт. -40 ° C - + 55 ° C; 98,2 х 100,2 х 33,7 мм
| Тип пристрою | кнопковий модуль розширення |
|---|---|
| Метод роботи | механічні кнопки |
| Інтерфейс користувача | 1 вх/1 вих/1 регулювання |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Живлення | 12 В DC |
| Монтаж | врізний/накладний |
| Робоча температура | -40° C - +55° C |
| Ступінь захисту | IP65, IK7 |
| Розміри | 98.5 × 100 × 34.2 мм |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 80 x 160 мм |
| Вага брутто | 0.501 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 кг |
| Висота | 34 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 99 мм |
| Інтерфейс | Дротовий |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Стан | Нове |
| Тип встановлення | Накладний |
| Тип пристрою | Модуль |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 4 278 ₴

