
Накладна панель для монтажу DS-KD8003-IME1 Hikvision DS-KD-ACW1
- Немає в наявності
- Код: 001413
1 828 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DS-KD-ACW1 — міцна панель, яка використовується для накладного монтажу терміналу виклику моделі DS-KD8003-IME1. Має повну сумісність з пристроєм. Рамка для захисту виготовляється компанією Hikvision із авіаційного алюмінію. Цей аксесуар не гнеться, не іржавіє та не деформується під впливом вуличних умов. Передбачена установка за різної вологості та температури. DS-KD-ACW1 зручно кріпиться до відеопанелі, збільшуючи рівень її міцності, а також покращуючи естетичну складову. Завдяки накладці обладнання легко встановлюється поверх стіни, без необхідності складного врізання. За допомогою цієї конструкції можна монтувати й інші модулі розширення, що мають відповідні параметри та габарити.
| Тип пристрою | Панель для монтажу |
|---|---|
| Матеріал | авіаційний алюміній |
| Робоча температура | -40 ° С - + 60 ° С |
| Вологість | 10-95% |
| Розміри | 117 x 107 x 32.7 мм |
| Монтаж | накладний |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 115 x 80 x 180 мм |
| Вага брутто | 0.396 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 396 кг |
| Висота | 33 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 117 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 107 мм |
- Ціна: 1 828 ₴

