
Вулична цифрова відеокамера з мікрофоном 4 Мп Hikvision DS-2CD2T23G2-4I
- Немає в наявності
- Код: 99-00004477
4 988 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Мережева камера Hikvision, відома під номером DS-2CD2T23G2-4I — професійний інструмент контролю, що підходить навіть для територій, що особливо охороняються. При порівняно невеликій ціні, наділена функціями просунутих пристроїв. Відеокамера поєднує в собі можливості детектора, який виявляє та знімає порушників, а також сповіщає про тривогу, якщо хтось перетнув лінію або вторгся в зону безпеки. Зчитує обличчя. Має гарний радіус дії. Об'єкти стає видно за 80 метрів. На таку ж відстань діє інфрачервоне підсвічування, яке активується при повній темряві. Є підтримка керування та перегляду через браузер, зовнішніх накопичувачів, докладних налаштувань зображення, і не тільки. Відмінно проявляє себе і в невеликих офісах, і в довгих коридорах або на вулиці.
| Матриця | 1/2.8″ CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0.005 лк/(F1.6, AGC вкл), 0 лк с ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Режим день/ніч | ICR фільтр |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° - 360° |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 87°, В: 46°, Д: 104° |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Макс. роздільна здатність | 1920 × 1080 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Відео бітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Метод зберігання | MicroSD/SDHC/SDXC карта до 256 Гб , NAS(NFS, SMB/CIFS), (ANR) |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Centra |
| Кількість одночасних підключень | 6 |
| Користувачі / рівні | 32|3 |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK |
| Підтримка браузерів | IE 10, IE 11, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Виявлення об'єкта | 80 м |
| Спостереження за об'єктом | 31 м |
| Розпізнавання об'єкту | 16 м |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| Налаштування зображення | Поворот, дзеркало, маска конфіденційності, насиченість, яскравість, контраст, різкість, посилення, білий баланс регулюється клієнтським програмним забезпеченням або веб-браузером |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Виявлення облич | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| Живлення | 12В DC ± 25% |
| PoE | 802.3af, Class 3 |
| Потужність споживання | 12.5 Вт |
| Робоча температура | -30 °C - 60 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | Ø105 × 293 мм |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал | алюміній + пластик |
| Кількість в ящику | 9 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 160 x 390 мм |
| Вага брутто | 1.584 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 80 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 80 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ColorVu |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Ні |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Вага | 1000 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Напруга | 12 В |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 46 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 86 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2688X1520 |
- Ціна: 4 988 ₴

