
Врізна монтажна рамка на 3 модуля Hikvision DS-KD-ACF3/Plastic
- Немає в наявності
- Код: 001427
2 442 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
iDS-7204HQHI-M1 - багатофункціональний відеореєстратор, оснащений сучасною системою аналітики та розпізнавання облич. Використовує технологію ACUSENSE, має інтерфейси для підключення за декількома відео стандартами. Використовує 4 аналогові канали. Також можна підключити до 5-6 IP-відеокамер. Підтримується двостороння розмова, є детекція людей по обличчах, визначення транспорту та інші інтелектуальні функції. Відеоматеріали можна зберегти на 10Тб пам'яті або скопіювати через USB. Управління просте та зручне. Авторизується до 32 користувачів. Максимальна роздільна здатність, з якою передається картинка через iDS-7204HQHI-M1, досягає 4 мегапікселів, в режимі FullHD. Є мультиекранний перегляд.
| Тип пристрою | Рамка для монтажу |
|---|---|
| Матеріал | Кришка: авіаційний алюміній, монтажне підстава: пластик |
| Робоча температура | -40 ° С - + 55 ° С |
| Вологість | 10-95% |
| Розміри | Кришка: 337,8 х 124 х 4 мм, монтажне підстава: 338,8 х 135 х 56 мм |
| Монтаж | виразний |
| Вага | 420 г |
| Кількість в ящику | 12 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 45 x 382 x 505 мм |
| Вага брутто | 0.862 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 420 кг |
| Висота | 4 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 337.8 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 124 мм |
- Ціна: 2 442 ₴

