
Модуль з монітором Hikvision DS-KD-DIS
- Немає в наявності
- Код: 001431
4 278 ₴
- +380 (50) 249-08-74
DS-KD-DIS — розширювальний модуль з монітором, призначений для використання з панеллю виклику Hikvision. Істотно розширює стандартний функціонал. Сумісний з DS-KD8003-IME1. Накладний або термінал чорного кольору, що врізається, оснащений дисплеєм, а також чотирма фізичними кнопками. Використовуючи DS-KD-DIS, можна набрати номер конкретної квартири або офісу або увійти самостійно, активувавши правильний PIN-код. Є підсвічування, окремий порт для налагодження та інтерфейс для з'єднання з основним пристроєм. Розширювач важить близько 400 грам і має захист IP65, що дозволяє встановлювати його на вулиці. Передвстановлено операційну систему, є внутрішня пам'ять, у якій зберігаються контакти абонентів. Рідкокристалічний екран насичений та приємний.
| Операційна система | Embedded MCU Processor |
|---|---|
| ROM/RAM | 64M / 8M |
| Дисплей | 3,5-дюймовий TFT РК-екран |
| Роздільна здатність дисплея | 320 х 480 |
| Метод роботи | 4 фізичні кнопки |
| Інтерфейс підключення модуля | 1 вх / 1 вих |
| Підсвічування | підтримується |
| Релейні виходи | 1 порт для налагодження |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Робоча температура | -20 ° ~ + 60 ° С |
| Вологість | 10-95% |
| Розміри | 98,5 х 100 х 34,2 мм |
| Монтаж | Накладний, виразний |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 155 x 80 x 155 мм |
| Вага брутто | 0.396 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Модуль |
| Загальні | |
| Вага | 396 г |
| Висота | 34.2 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 98.5 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 100 мм |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 480×320 |
| Розмір монітора | 3.5 дюйм |
- Ціна: 4 278 ₴

