
Декоративна рамка розширення модулів Hikvision DS-KD-ACW3/S
- Немає в наявності
- Код: 001432
5 624 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DS-KD-ACW3 – декоративна монтажна панель, призначена для врізної установки викликових терміналів доступу та їх розширювачів. Має три секції однакового розміру. Дозволяє акуратно встановити обладнання в єдиному стилі. Рамка виготовлена з авіаційного алюмінію. Також є металева накладка для монтажу на передній частині пристроїв. Відрізняється підвищеною міцністю та стійкістю до спеки та морозів. KD-ACW3/S включає фурнітуру для кріплення. При врізанні модулів, їхній бічний корпус виявляється прихованим. Аксесуар сумісний із кількома серіями домофонів Hikvision. Можливе зовнішнє встановлення на будівлях або воротах. Також можна прикріпити у фойє. Крім естетичних функцій, підвищує рівень безпеки за рахунок надійної фіксації техніки.
| Тип пристрою | Панель для монтажу |
|---|---|
| Робоча температура | -40 ° С - + 55 ° С |
| Вологість | 10-95% |
| Розміри | накладка 320.8х107х4 мм, рамка 320.8х107х32.7 мм |
| Монтаж | виразний |
| Кількість в ящику | 10 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 155 x 80 x 380 мм |
| Вага брутто | 1.056 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 кг |
| Висота | 4 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 321 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 107 мм |
- Ціна: 5 624 ₴

