
Вулична цифрова відеокамера 2 Мп Hikvision iDS-2CD7A26G0/P-IZHS (C) (8-32мм) варіофокальна
- Немає в наявності
- Код: 99-00006342
39 216 ₴
- +380 (50) 249-08-74
iDS-2CD7A26G0/P – професійна відеокамера для охоронних систем відеоспостереження просунутого рівня. Може застосовуватись на дорогах. Має варіофокальний об'єктив, алгоритми автоматичного виявлення, вбудовану розподільну коробку, потужне підсвічування, і не тільки. Чутливість камери дозволяє знімати у погано освітлених місцях. Також є WDR-обробка, інфрачервоний фільтр на 100 метрів, сучасні стандарти стиснення та придушення перешкод. У тому числі задіяний Defog для роботи в умовах туману та підвищеної вологості. Фокус виставляється у діапазоні 8-32мм, що суттєво збільшує можливості пристрою, роблячи його універсальним. Перегляд зображення здійснюється у Full HD форматі. 2CD7A26G0/P-IZHS здійснює розпізнавання номерів автомобілів, а також фіксує виїзди за лінію та інші події.
| Матриця | 1/1.8" |
|---|---|
| Мін. чутливість | Колір: 0,0005 лк (F1.2, AGC вкл); Ч / Б: 0,0001 лк (F1.2, AGC вкл), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1 –1/100,000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 140 дБ |
| Фокусна відстань | 8 - 32 мм |
| Апертура | F1.7 - F1.73 |
| Кути огляду | Г: 42°-15°, В: 23°-8°, Д: 49°-17° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Відео бітрейт | 32 кбіт/с - 8 мбіт/с |
| Кількість потоків | 5 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 704 × 576, 640 × 480 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Користувачі / рівні | 32/3 |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Підтримка браузерів | IE8+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Safari 11+ |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M/1000 M |
| Інтерфейси тривоги | 2 вх/2 вих |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| Defog | Підтримує |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Виявлення расфокусування об'єктива | Підтримує |
| Виявлення зміни кадру | Підтримує |
| Розпізнавання номерних знаків | Підтримує |
| Живлення | 12 В DC, 1.19 A |
| PoE | 802.3at, Type 2, Class 4 |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Робоча температура | -40 °C - 60 °C |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 |
| Розміри | Ø 144 × 347 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Матеріал | алюміній |
| Кількість в ящику | 9 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 400 x 190 x 180 мм |
| Вага брутто | 3.146 кг |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 100 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 100 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Ні |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Вага | 1900 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Напруга | 12 В |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 23 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 42 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2688X1520 |
- Ціна: 39 216 ₴

