
Настільний кронштейн для моніторів Hikvision DS-KABH6320-T
- Немає в наявності
- Код: 001448
1 251 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний кронштейн для моніторів Hikvision. Сумісний з моделями: DS-KH6320- (W) TE1, DS-KH6320-WTE2, DS-KH8520-WTE1.
| Тип пристрою | Настільний кронштейн |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Робоча температура | -10 ° ~ 55 ° С |
| Вологість | 10 ~ 90% |
| Розміри | 122х86х64мм |
| Монтаж | Настільний |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 160 x 150 мм |
| Вага брутто | 0.321 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 64 мм |
| Довжина | 122 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 кг |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 1 251 ₴

