
Панель для врізного монтажу DH-VTO2000A Dahua VTOB107
- Немає в наявності
- Код: 00-00000089
795 ₴
- +380 (50) 249-08-74
VTOB107 — спеціалізована металева коробка для врізання в стіну панелі DH-VTO2000A. За допомогою цієї компактної рамки термінал поміщається на необхідний рівень. Короб, разом із внутрішньою частиною обладнання, поміщається у пропорційний простір у стіні та надійно фіксується. Завдяки міцному корпусу, техніка перебуває у безпеці від впливів як зсередини, так і із зовнішнього боку. Фірмовий аксесуар Dahua ідеально збігається за розмірами та іншими параметрами з пристроєм. Всі кріплення повністю сумісні для найбільш зручного та простого монтажу. Передбачено створення отвору в одній із точок для виведення проводки. VTOB107 має вагу трохи більше 500 грамів. Каркас виконаний у чорному кольорі. Враховуючи конструкцію панелі, зовсім не помітний і прихований від оточуючих як технічна деталь.
| Тип пристрою | Рамка для монтажу |
|---|---|
| Матеріал | метал |
| Розміри | 125 х 135 х 56 мм |
| Монтаж | виразний |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 179 x 126 x 190 мм |
| Вага брутто | 0.517 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 кг |
| Висота | 56 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 125 мм |
| Тип встановлення | Врізний |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 795 ₴

