
Декоративна рамка розширення модулів Dahua VTOF003
- Немає в наявності
- Код: 001463
2 280 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рамка декоративна для підключення 3х модульних панелей виклику VTO2000, нержавіюча сталь, колір сріблястий, 369х145х3мм
| Тип пристрою | Рамка для монтажу |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Розміри | 369 х 145 х 11 мм |
| Монтаж | накладний |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 31 x 440 x 410 мм |
| Вага брутто | 0.662 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 кг |
| Висота | 11 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 369 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 2 280 ₴

