
Декоративна рамка розширення модулів Hikvision DS-KD-ACW2
- Немає в наявності
- Код: 001465
2 350 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DS-KD-ACW2 - двосекційна декоративна рамка від Hikvision, що використовується для монтажу розширювальних модулів. Сумісна з квадратними панелями викликів багатьох серій. Матеріалом виготовлення аксесуара виступає міцний авіаційний алюміній. Він стійкий до корозії, опадів, пошкоджень та широкого діапазону температур. Успішно експлуатується на вулиці. Використовуючи DS-KD-ACW2, можна естетично та компактно розташувати основний термінал домофона, а також допоміжне розширення для нього у вигляді кнопок для дзвінка, зчитувачів або інших пристроїв. Рамка відрізняється єдиним стилем, що збігається з дизайном обладнання. Приховує внутрішні комунікації. Повністю підходить за розміром до відповідної техніки.
| Тип пристрою | Панель для монтажу |
|---|---|
| Матеріал | авіаційний алюміній |
| Робоча температура | -40 ° С - + 60 ° С |
| Вологість | 10-95% |
| Розміри | 219 x 107 x 32.7 мм |
| Монтаж | накладний |
| Кількість в ящику | 30 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 156 x 80 x 280 мм |
| Вага брутто | 0.62 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 кг |
| Висота | 32.7 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 219 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 107 мм |
- Ціна: 2 350 ₴

