
Накладна панель для захисту від дощу (для трьох модулів) Hikvision DS-KABD8003-RS2
- Немає в наявності
- Код: 001468
1 129 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DS-KABD8003-RS3 – тримодульна накладна панель, призначена для захисту викликних терміналів. Виконана із міцної електрооцинкованої сталі SECC. Монтується на стіні, зазвичай зовні приміщень. Створює зручну основу для подальшого встановлення пристроїв. Має приємний дизайн, що відповідає сумісній техніці Hikvision. Конструкція має температурну та антикорозійну стійкість. Не боїться вологи. Зверху та з боків є виїмки у вигляді невеликого дашку, що частково захищає техніку від опадів та сонячних променів, що покращує показники роботи. DS-KABD8003-RS3 вміщує на своїй платформі три модулі. Дозволяє естетично та безпечно розташувати вхідне обладнання на зручному рівні та зробити його помітним для відвідувачів.
| Матеріал | SECC |
|---|---|
| Робоча температура | -40 ° С - + 60 ° С |
| Вологість | 10-95% |
| Розміри | 326х116х58 мм |
| Монтаж | накладний |
| Кількість в ящику | 12 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 45 x 382 x 505 мм |
| Вага брутто | 1.14 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 кг |
| Висота | 58 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 326 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 116 мм |
- Ціна: 1 129 ₴

