
Декоративна рамка розширення модулів Dahua VTOF002
- Немає в наявності
- Код: 001469
2 280 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладна коробка для викличних панелей VTO1210C-X. Матеріал: метал; Розмір: 145х134х70 мм; Вага: 1 кг
| Тип пристрою | Рамка для монтажу |
|---|---|
| Матеріал | метал |
| Розміри | 147 х 410,4 х 70 мм |
| Монтаж | накладний |
| Кількість в ящику | 10 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 160 x 480 мм |
| Вага брутто | 1.1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 70 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 147 мм |
| Стан | Нове |
| Тип встановлення | Накладний |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 410.4 мм |
- Ціна: 2 280 ₴

