
Адаптер Slinex VZ-10
- Немає в наявності
- Код: 001473
360 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Адаптер для підключення 4-провідних домофонів до координатних багатоквартирних 2-х дротових (Vizit, Cyfral, Метаком); Потужність: 1 Вт; Розміри: 50 × 30 × 15 мм; Напруга живлення: 10-15 В
| Розміри | 50×30×15 мм |
|---|---|
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 15 x 10 мм |
| Вага брутто | 0.055 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 15 мм |
| Довжина: | 50 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Модуль |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 360 ₴

