
Панель для врізного монтажу Hikvision DS-KD-ACF2/S
- Немає в наявності
- Код: 001476
2 879 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DS-KD-ACF2/S – двосекційна панель з рамкою, призначена для монтажу модульних терміналів та розширювачів Hikvision. Має квадратні вирізи для обладнання. Складається із пластикової основи та металевої накладки. Передбачає розміщення відеопанелей та зчитувачів у підготовлене поглиблення. Так, щоб інтерфейси розташовувалися лише на рівні стіни. Відрізняється надійною фіксацією та продуманою конструкцією. Робоча температура досягає -40°C та +55°C. Можлива експлуатація за різних діапазонів вологості. Матеріали не бояться опадів, вітру та інших дій. DS-KD-ACF2/S робить техніку компактною та естетичною, залишаючи на поверхні основну частину домофонів, і сховавши проводку з корпусом.
| Тип пристрою | Панель для монтажу |
|---|---|
| Робоча температура | -40 ° С - + 55 ° С |
| Вологість | 10-95% |
| Розміри | накладка 236х124х4 мм, бокс 237х135х56 мм |
| Монтаж | виразний |
| Кількість в ящику | 8 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190 x 135 x 315 мм |
| Вага брутто | 1.056 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 кг |
| Висота | 4 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 236 мм |
| Стан | Нове |
| Тип встановлення | Врізний |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 124 мм |
- Ціна: 2 879 ₴

