
Накладна панель для монтажу DS-KD3002-VM Hikvision DS-KAB13-D
- Немає в наявності
- Код: 001479
3 290 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DS-KAB13-D – надійна накладна панель Hikvision, розроблена для терміналу серії DS-KD3002-VM. Передбачає зовнішній настінний монтаж домофону. Виготовлена із сталі. Нержавіючі властивості аксесуара забезпечують антикорозійну та температурну стійкість. Створюється додатковий захист для обладнання, у тому числі від опадів, вологи, вітру та пилу. Кріпильна система полегшує встановлення техніки, створивши для неї зручну основу. Можна непомітно підвести всі необхідні дроти. DS-KAB13-D має міцний корпус, покритий під колір відеопанелі зі зчитувачем. Конструкція повністю збігається з панелью виклику за розміром і кріпильним пазам. Помітна на будівлі, але при цьому акуратно виглядає.
| Тип пристрою | Панель для монтажу |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Робоча температура | -40 ° С - + 70 ° С |
| Вологість | 10-90% |
| Розміри | 360 х 128 х 86 мм |
| Монтаж | накладний |
| Кількість в ящику | 4 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190 x 420 x 150 мм |
| Вага брутто | 1.452 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 1400 г |
| Висота | 86 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип встановлення | Накладний |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 3 290 ₴

