
Розширювальний модуль на 6 абонентів Hikvision DS-KD-KK/S
- Немає в наявності
- Код: 001480
1 691 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DS-KD-KK - фірмовий розширювач від Hikvision, призначений для інтеграції з панеллю виклику. Основне призначення пристрою – збільшення кількості підключених до зовнішнього терміналу абонентів. Встановивши такий модуль біля будівлі, можна з'єднатися з 6 додатковими квартирами або офісами, підключивши їх домофони до єдиної системи управління входом. Розширювальний блок оснащений клавішами виклику у вигляді фізичних кнопок, а також осередками для підпису назв, прізвищ або номерів, що дозволяє відвідувачам швидше орієнтуватися. DS-KD-KK сумісний із популярною моделлю DS-KD8003-IME1, що має відповідну конструкцію. Найчастіше їх розміщують в одній рамковій секції для зручності та естетики.
| Тип пристрою | модуль розширення |
|---|---|
| Метод роботи | Фізичні кнопки (6) |
| Інтерфейс користувача | З'єднання модулів (1 вх і 1 вих), DIP перемикач (8, 4 зарезервовано) |
| Робоча температура | -40 ° С - + 60 ° С |
| Вологість | 10-95% |
| Розміри | 98,2 х 100,2 х 33,7 мм |
| Монтаж | Накладний, виразний |
| Живлення | Працює від DS-KD8003-IME1 |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 21 x 330 x 328 мм |
| Вага брутто | 0.432 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 380 кг |
| Висота | 33.7 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 98.2 мм |
| Інтерфейс | Дротовий |
| Кількість абонентів | 6 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Живлення | Мережа 12 В |
| Тип встановлення | Врізний, Накладний |
| Тип пристрою | Модуль |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 1 691 ₴

