
Накладна панель для захисту від дощу (для 1 модуля) Hikvision DS-KABD8003-RS1
- Немає в наявності
- Код: 001482
759 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладна панель для захисту від дощу (для 1 модуля). 122x116x58 мм
| Матеріал | SECC |
|---|---|
| Робоча температура | -40 ° С - + 60 ° С |
| Вологість | 10-95% |
| Розміри | 122x116x58 мм |
| Монтаж | накладний |
| Кількість в ящику | 36 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 15 x 505 x 505 мм |
| Вага брутто | 0.529 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 кг |
| Висота | 58 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 122 мм |
| Стан | Нове |
| Тип встановлення | Накладний |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 116 мм |
- Ціна: 759 ₴

