
Декоративна рамка розширення модулів Hikvision DS-KD-ACW3
- Немає в наявності
- Код: 001485
5 169 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рамка декоративна для підключення 3х модульних панелей Hikvision, авіаційний алюміній, 320х107х32,7 мм
| Тип пристрою | Панель для монтажу |
|---|---|
| Матеріал | авіаційний алюміній |
| Робоча температура | -40 ° С - + 60 ° С |
| Вологість | 10-95% |
| Розміри | 320,8 х 107 х 32,7 мм |
| Монтаж | накладний |
| Кількість в ящику | 10 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 41 x 390 x 330 мм |
| Вага брутто | 0.857 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 кг |
| Висота | 32.7 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 320.8 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 107 мм |
- Ціна: 5 169 ₴

