
Декоративна рамка розширення модулів Hikvision DS-KD-ACW3
- Немає в наявності
- Код: 001486
848 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DS-KD-BK – це модуль розширення з порожньою поверхнею чорного кольору, призначений для монтажу у складі панелей викликів. Може зайняти одну із секцій декоративної або захисної рамки. У домофонних системах використовується від одного до кількох терміналів. Іноді достатньо двох, але окремі монтажні конструкції передбачають наявність трьох розширювачів. У таких ситуаціях встановлюють DS-KD-BK. Аксесуар має приємний дизайн, що збігається із зовнішнім виглядом іншого обладнання. Також вирізняється захистом високого класу. Його важко розбити, витягнути чи пошкодити іншим чином. Залишення відкритого простору може загрожувати зломом та непривабливо естетично. Фірмова заглушка стає універсальним рішенням.
| Тип пристрою | модуль розширення |
|---|---|
| Розміри | 98 x 100 x 33 мм |
| Монтаж | накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Кількість в ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 21 x 330 x 328 мм |
| Вага брутто | 0.245 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 кг |
| Висота | 33 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 98 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 848 ₴

