
Відеореєстратор мережевий IP Hikvision DS-7608NI-Q1(D)
- Немає в наявності
- Код: 99-00012723
5 160 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стиснення H.265+ ефективно скорочує простір для зберігання відео до 75%. Одночасні виходи HDMI та VGA. Відеовихід HDMI з роздільною здатністю до 4K. 1 інтерфейс SATA для підключення HDD (ємністю до 8 ТБ). 4-канальний детектор руху 2.0. Спеціальні інтелектуальні функції камери, що налаштовуються.
| Захист периметра (канали) | 4 |
|---|---|
| Класифікація об'єктів | Підтримує |
| IP камери | 8 |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Аудіо інтерфейси | 1вх / 1вих (RCA) |
| Двостороння розмова | Підтримує |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 4K (4096 x 2160), 4K (3840 x 2160), 2K (2560 x 1440), 1920 x 1080, 1600 x 1200, 1280 x 1024, 1280 x 720; VGA: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Підтримка роздільної здатності | 8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/ 720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 1-канал 8 MP /3-канали 4 MP /6-каналів 1080p |
| Ethernet | 1 × RJ-45 (10/100 Мбіт/с) |
| Внутрішні HDD | 1 SATA 8 Тб |
| USB | 2 × USB 2.0 |
| Живлення | 12 В DC, 1.5 A |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Робоча температура | -10 °C - 55 °C |
| Розміри | 320 × 240 × 48 мм |
| Вага | 1 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 300 x 430 мм |
| Вага брутто | 1.826 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Количество HDD | 1 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість відеовиходів | 4 |
| Кількість каналів | 8 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Ні |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 8 GB |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 265, H. 265+, H. 264 |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 48 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 320 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 10 В |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Так |
- Ціна: 5 160 ₴

