
Відеореєстратор мережевий IP Hikvision iDS-9632NXI-I8/X(C)
- Немає в наявності
- Код: 99-00005059
26 230 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
iDS-9632NXI-I8 - багатоканальний відеореєстратор Hikvision з аналітичними функціями порівняння облич, класифікації та охорони периметра. Використовується для професійного відеоспостереження. Має 32 мережеві канали, розділених на різні ролі. Під'єднані відеокамери здатні відрізняти автомобілі та людей, розпізнавати та шукати обличчя, виявляти тригери за допомогою детекції. HDMI-інтерфейс підтримує 4K-передачу. Застосовується вбудована компресія та локальне зберігання матеріалів на SATA, загальним обсягом 80Тб. 9632NXI-I8/X оснащений сучасними USB-портами. Має просте підключення та керування. Добре виглядає в приміщеннях завдяки унікальному дизайну пристрою. Працює від стандартного живлення 220В.
| Захист периметра (канали) | 16 |
|---|---|
| Розпізнавання облич (канали) | 16 |
| Розпізнавання облич (пошук) | 8 каналів 8 Мп |
| Класифікація об'єктів | Людина, автомобіль |
| IP камери | 32 канали |
| Вхідний потік | 320 Мбіт/с |
| Аудіо інтерфейси | 1-кан вхід, 2-кан вихід, RCA |
| Двостороння розмова | Підтримує |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI1: 4K 3840x2160; HDMI2: 1920 x 1080; VGA: 1920 x 1080 |
| Відео компресія | H.265/H.265+/H.264/H.264+/MPEG4 |
| Підтримка роздільної здатності | (32/24 для 1 канала) 12МП / 8МП / 6 МП / 5МП / 4 Мп / 3МП / 1080p / 720p / 4CIF |
| Частота кадрів (головний потік) | Декодування: 1 канал - 32Мп, 16 каналів - 2Мп 25 к/с |
| Відео детекція | VCA |
| Тривожні входи | 16 |
| Релейні виходи | 8 |
| Перегляд архіву | 16 |
| Ethernet | 2 RJ-45 10/100/1000 мбіт/с |
| Внутрішні HDD | 8 SATA до 10 Тб |
| ESATA | 1 |
| RS232 | 1 |
| RS485 | 1 |
| USB | 1х - USB 3.0, 2x - USB 2.0 |
| Raid | RAID0, RAID1, RAID5, RAID6, RAID10 |
| Живлення | 220 В АС |
| Потужність споживання | 70 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 445 × 465 × 92 мм |
| Вага | 10 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 465 x 92 x 445 мм |
| Вага брутто | 11 кг |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Количество HDD | 4 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість відеовиходів | 4 |
| Кількість каналів | 16 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Ні |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 40 GB |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 265, H. 265+, H. 264 |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 75 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 445 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 10 В |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Так |
- Ціна: 26 230 ₴

