
Комплект резервного живлення ДБЖ + мультигелева батарея (UPS B1500 + АКБ MG 1800W)
- Немає в наявності
- Код: 20001
17 984 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Комплект ДБЖ+АКБ безперебійного живлення для електрообладнання та аварійного освітлення із зовнішньою батареєю
Комплект резервного живлення LogicPower ИБП B1500 + мультигелевая батарея 1800W розроблено та введено в експлуатацію для забезпечення безперебійного живлення електричних газових котлів, систем відеоспостереження, комп'ютерної техніки та інших пристроїв, що працюють у режимі 24/7/365. Комплект може бути використаний як джерело безперебійного живлення для бомбосховища.
Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою потужністю 1500/1050 VA/W виконує 2 основні функції: стабілізація напруги (на вході - 140-275, на виході - 220±10%V) та перетворення постійного струму від акумулятора на джерело змінної напруги 220V. UPS системи безперебійного живлення керується мікропроцесором. Акумулятор забезпечує подачу електроенергії в режимі резервного живлення.
Система безперебійного живлення для квартири - комплект ДБЖ+АКБ обладнана акумуляторною батареєю типу мультигель AGM.
Схема підключення комплекту резервного живлення ДБЖ + АКБ
Мережа електроживлення 220V – джерело безперебійного живлення із зовнішнім акумулятором – споживач живлення.
- Система підключення ДБЖ до мережі – стандартна євровилка
- Тип підключення акумулятора – клеми
- Тип підключення споживача живлення – стандартна євророзетка
Комплект резервного живлення встановлюється та підключається стаціонарно. Усі функції: від стабілізації напруги до заряджання акумулятора виконуються автоматично.
УВАГА! Якщо у вашій схемі підключення є обладнання з високими пусковими струмами, коефіцієнт запасу силового навантаження збільшиться. Перед тим, як купити безперебійник, обов'язково проконсультуйтеся зі спеціалістами: +38(080)030-99-88
Комплект ДБЖ+АКБ (мультигель) має наступні характеристики:
- Тип ДБЖ - лінійно-інтерактивний з правильною синусоїдою;
- Тип АКБ - мультигелевий AGM;
- Потужність ДБЖ - 1500/1050 VA/W;
- Ємність АКБ - 150 Ah;
- Діапазон вхідної напруги - 140-275 V;
- Вихідна напруга - 220±10% V;
До комплекту входять:
-
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPM-PSW-1500VA (1050Вт)
-
Акумулятор мультигелевий LPM-MG 12V - 150 Ah
Характеристики Комплект резервного живлення ДБЖ + мультигелева батарея (UPS B1500 + АКБ MG 1800W)
Тип
комплекти резервного живлення
Тип ДБЖ
лінійно-інтерактивний з правильною синусоїдою
Тип АКБ
мультигелевий AGM
Форма вихідної напруги
правильна синусоїда
Потужність, VA/W
1500/1050
Ємність, Ah
150
Ємність, mAh
150000
Діапазон вхідної напруги, V
140-275
Вихідна напруга, V
220±10%
Номінальна напруга АКБ, V
12
Час перемикання, мс
4-6
Зарядна напруга (буферний режим), V
13.5-13.8
Зарядна напруга (циклічний режим), V
14.7-15.0
Максимальний струм заряду ДБЖ, A
10/20
Максимальний струм заряду АКБ, A
30
Ресурс АКБ, циклів
800
Кількість виходів
2
Тип індикації
LCD
Тип під'єднання до мережі
євровилка
Тип під'єднання навантаження до ДБЖ
євророзетка
Тип під'єднання батареї до ДБЖ
клеми
Функція стабілізації напруги AVR
є
Габарити ДБЖ ДхШхВ, мм
290х255х120
Вага ДБЖ нетто, кг
12.2
Габарити АКБ ДхШхВ, мм
485х172х240
Вага АКБ нетто, кг
41.5
Гарантія, міс
24
Вага, кг
53.7
Об'єм, м.куб
0.028895
Комплект ДБЖ+АКБ безперебійного живлення для електрообладнання та аварійного освітлення із зовнішньою батареєю
Комплект резервного живлення LogicPower ИБП B1500 + мультигелевая батарея 1800W розроблено та введено в експлуатацію для забезпечення безперебійного живлення електричних газових котлів, систем відеоспостереження, комп'ютерної техніки та інших пристроїв, що працюють у режимі 24/7/365. Комплект може бути використаний як джерело безперебійного живлення для бомбосховища.
Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою потужністю 1500/1050 VA/W виконує 2 основні функції: стабілізація напруги (на вході - 140-275, на виході - 220±10%V) та перетворення постійного струму від акумулятора на джерело змінної напруги 220V. UPS системи безперебійного живлення керується мікропроцесором. Акумулятор забезпечує подачу електроенергії в режимі резервного живлення.
Система безперебійного живлення для квартири - комплект ДБЖ+АКБ обладнана акумуляторною батареєю типу мультигель AGM.
Схема підключення комплекту резервного живлення ДБЖ + АКБ
Мережа електроживлення 220V – джерело безперебійного живлення із зовнішнім акумулятором – споживач живлення.
- Система підключення ДБЖ до мережі – стандартна євровилка
- Тип підключення акумулятора – клеми
- Тип підключення споживача живлення – стандартна євророзетка
Комплект резервного живлення встановлюється та підключається стаціонарно. Усі функції: від стабілізації напруги до заряджання акумулятора виконуються автоматично.
УВАГА! Якщо у вашій схемі підключення є обладнання з високими пусковими струмами, коефіцієнт запасу силового навантаження збільшиться. Перед тим, як купити безперебійник, обов'язково проконсультуйтеся зі спеціалістами.
Комплект ДБЖ+АКБ (мультигель) має наступні характеристики:
- Тип ДБЖ - лінійно-інтерактивний з правильною синусоїдою;
- Тип АКБ - мультигелевий AGM;
- Потужність ДБЖ - 1500/1050 VA/W;
- Ємність АКБ - 150 Ah;
- Діапазон вхідної напруги - 140-275 V;
- Вихідна напруга - 220±10% V;
До комплекту входять:
ДБЖ з правильною синусоїдою 12V LPM-PSW-1500VA (1050Вт)
Акумулятор мультигелевий LPM-MG 12V - 150 Ah
Характеристики Комплект резервного живлення ДБЖ + мультигелева батарея (UPS B1500 + АКБ MG 1800W)
Тип
комплекти резервного живлення
Тип ДБЖ
лінійно-інтерактивний з правильною синусоїдою
Тип АКБ
мультигелевий AGM
Форма вихідної напруги
правильна синусоїда
Потужність, VA/W
1500/1050
Ємність, Ah
150
Ємність, mAh
150000
Діапазон вхідної напруги, V
140-275
Вихідна напруга, V
220±10%
Номінальна напруга АКБ, V
12
Час перемикання, мс
4-6
Зарядна напруга (буферний режим), V
13.5-13.8
Зарядна напруга (циклічний режим), V
14.7-15.0
Максимальний струм заряду ДБЖ, A
10/20
Максимальний струм заряду АКБ, A
30
Ресурс АКБ, циклів
800
Кількість виходів
2
Тип індикації
LCD
Тип під'єднання до мережі
євровилка
Тип під'єднання навантаження до ДБЖ
євророзетка
Тип під'єднання батареї до ДБЖ
клеми
Функція стабілізації напруги AVR
є
Габарити ДБЖ ДхШхВ, мм
290х255х120
Вага ДБЖ нетто, кг
12.2
Габарити АКБ ДхШхВ, мм
485х172х240
Вага АКБ нетто, кг
41.5
Гарантія, міс
24
Вага, кг
53.7
Об'єм, м.куб
0.028895
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вхідних розеток | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.9 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 220 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1500 Вт |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Максимальна потужність | 1050 Вт |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Струм заряду | 20 А |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Час перемикання | 5 мс |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 17 984 ₴



