
Блок безперебійного живлення Full Energy BBGP-125DIN
- Немає в наявності
- Код: 001625
1 260 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безперебійний блок живлення імпульсний, одноканальний.
Бренд: Full Energy
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Вихід: DC12...14V/5A, клемник
Вхід: AC100-240V/50-60Hz, клемник
Захист від: перенапруження, КЗ, перевантаження по струму, заряду / розряду акумулятора
Ток заряду АКБ: 0.8А
Розраховані для роботи з АКБ ємністю: 7-9 Аг
Встановлення на DIN-рейку
Корпус пластиковий
Розміри: 158 х 87 х 63 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | В стійку |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 108 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Струм заряду | 0.8 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист | |
| Тип корпусу | Негерметичний |
- Ціна: 1 260 ₴

