
Акумулятор 12В 4 Аг для ДБЖ Full Energy FEP-124
- Немає в наявності
- Код: 001652
483 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару Акумулятор 12В 4 Аг для ДБЖ Full Energy FEP-124
результати тестування акумулятора Full Energy FEP-124
ОЗНАЙОМИТИСЯ
Акумуляторна батарея FEP-124 ємністю 4Ah/20hr і робочою напругою 12V
Компанія-виробник: Full Energy
AGM АКУМУЛЯТОР
Свинцево-кислотний акумулятор FEP-124 виконаний в герметичному корпусі за технологією AGM (Absorbent Glass Mat). Дана технологія передбаячає використання не рідкого, а абсорбованого електроліту. Безпечний для використання в житлових приміщеннях, оскільки AGM акумулятор практично не виділяє шкідливих або небезпечних газів і не вимагає обслуговування протягом усього терміну служби.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АКУМУЛЯТОРА FEP-124
ємність – 4 Аг
напруга – 12 В
габаритні розміри – 89х100х70мм
вага – 1,4 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 483 ₴

